You are currently viewing Yeni “Peter Pan & Wendy” Fragmanı Heyecan Dolu Bir Macera Vadediyor!

Yeni “Peter Pan & Wendy” Fragmanı Heyecan Dolu Bir Macera Vadediyor!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Jude Law’ı Kaptan Hook olarak izleyeceğimiz Disney+ filminden yeni fragman paylaşıldı!

Disney’in yeni Peter Pan uyarlaması “Peter Pan & Wendy” filminden yeni bir fragman yayınlandı. Kaptan Hook rolünde Jude Law’ı izleyeceğimiz yapım 28 Mayıs’ta Disney+ kütüphanesine eklenecek. Disney+’a şimdi abone olmak için tıklayın…

J.M. Barrie’nin 1911 tarihli klasik romanı daha önce Disney tarafından animasyon film olarak uyarlanmıştı. Bu canlı aksiyon film ise hem orijinal kitaba hem de 1953 tarihli animasyon klasiği “Peter Pan” filmine dayanıyor.

Filmde Jude Law’ın yanı sıra hem genç hem de deneyimli isimlerden oluşan göz alıcı bir kadro var. Peter’ı Alexander Molony, Wendy’i ise Milla Jovovich‘in kızı Ever Anderson canlandırıyor. Ayrıca, Bay ve Bayan Darling rolüyle Alan Tudyk ve Molly Parker, Tinkerbell rolüyle Yara Shahidi‘yi izleyeceğiz.

Yönetmen koltuğunda, “A Ghost Story“, “Pete’s Dragon” ve “The Green Knight” filmleriyle tanıan David Lowery‘nin oturduğu “Peter Pan & Wendy”, ebeveynlerinin yatılı okula gitme isteklerine karşı gelerek iki küçük erkek kardeşiyle büyülü Neverland’e seyahat eden genç bir kızı, Wendy’i, konu alıyor. Wendy, orada büyümeyi reddeden bir çocuk, küçük bir peri ve kötü bir korsan kaptanla tanışır ve çok geçmeden kendilerini heyecanlı ve tehlikeli bir maceranın içinde bulurlar.