You are currently viewing “Star Wars: The Bad Batch” İçin Final Kararı Alındı

“Star Wars: The Bad Batch” İçin Final Kararı Alındı

  • Post author:
  • Post category:haberler

Sevilen Star Wars dizisi, final sezonu olacak 3. sezon onayını aldı.

Disney

Lucasfilm Animation, hafta sonu yoğun bir Star Wars Kutlaması geçirdi. Önümüzdeki ay piyasaya sürülecek epizodik antoloji dizisi “Star Wars Visions”ın yeni çalışmasının ön izlemesinin yanı sıra, “Tales of the Jedi”ın ikinci sezonunu ve başka bir animasyon antolojisinin geri dönüşünü de onayladılar.

Ancak en büyük panellerinden biri, “Star Wars: The Bad Batch” dizisinin yakın zamanda yayınlanan ikinci sezonu içindi. Sunum sırasında, üçüncü sezon onayının alındığı duyuruldu. 2024’te Disney+’ta çıkış yapacak bu sezon aynı zamanda dizinin final sezonu olacak.

Tüm Star Wars içeriklerini Disney+’ta şimdi izleyin…

“Star Wars: The Clone Wars” olaylarından sonra geçen dizi, Order 66’nın ve İmparatorluğun yükselişinin ardından firar eden kahraman Clone Trooper birliği Clone Force 99’u konu alıyor. Hayal kırıklığına uğrayan grup kendi başlarına yola çıktı. İkinci sezonun sonu, ekip üyesi Tech’in ölümüne ve Omega’nın ele geçirilmesine tanık oldu.

Star Wars Dizileri Hakkında Yeni Detaylar Paylaşıldı: Ahsoka, Tales of the Jedi, The Acolyte…

İkinci sezon sonunda Bad Batch’in parçalanmasıyla birlikte dizinin hayranları gelecek sezonda neler yaşanacağını büyük bir merakla bekliyor ancak final sezonunun 2024 sonlarında ya da en erken yılın ikinci yarısında gelmesi bekleniyor. Neyseki bu arada Star Wars dünyasının “Ahsoka” gibi çok beklenen diğer dizileri hayranlarla buluşacak…