You are currently viewing Brie Larson ve Samuel L. Jackson’ı Yeniden Buluşturan ‘The Marvels’tan İlk Fragman!

Brie Larson ve Samuel L. Jackson’ı Yeniden Buluşturan ‘The Marvels’tan İlk Fragman!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Film 10 Kasım 2023’te sinemalarda.

Disney

Brie Larson‘ın MCU’ya dahil olduğu “Captain Marvel” filminin devam filmi olma niteliğini taşıyan “WandaVision” ve “Ms. Marvel” karakterlerini de içeren The Marvels‘tan ilk fragman geldi! Kısa bir süre önce Temmuz ayında yayınlanacağı bilinen filmin vizyon tarihi, 10 Kasım 2023’e ertelenmişti.

Brie Larson, Teyonah Parris, Iman Vellani, Samuel L. Jackson, Zawe Ashton ve Park Seo-joon’un başrollerinde yer aldığı, yönetmenliğini Nia DaCosta’nın üstlendiği, senaryosunu ise DaCosta ile birlikte Elissa Karasik ve Zeb Wells’in kaleme aldığı ‘The Marvels’ta Captain Marvel çalınan kimliğini yeniden kazanırken, beklemediği anda güçlerini kaybedip yeni güçler edinecek.

“The Marvels”ın Neden Ertelendiği Ortaya Çıktı

Carol Danvers yani Captain Marvel, despot Kree tarafından çalınan kimliğini geri kazanır ve Yüce Zeka’dan intikam alır. Ancak yaşanan beklenmedik bir olay sonucu Carol, dengesi bozulmuş bir dünyanın yükünü sırtlanır. Görevi gereği bir Kree devrimcisine bağlı anormal bir solucan deliğine gönderilmesi, hayatını tamamen değiştirecektir. Burada Carol’un güçleri, bir Jersey City hayranı olan Kamala Khan yani Ms. Marvel ve Carol’ın ayrı düştüğü yeğeni S. A. B. E. R astronotu olan Captain Monica Rambeau ile karışır. Bu sürpriz üçlü birlikte hareket ederek kainatı kurtarmaya çalışacaktır.