You are currently viewing Ya Çok Seversen 2. bölüm özet. Leyla’ya çocuklardan hain tuzak

Ya Çok Seversen 2. bölüm özet. Leyla’ya çocuklardan hain tuzak

  • Post author:
  • Post category:haberler

Kanal D ekranlarında yayınlanan Ya Çok Seversen dizisinde Ateş eve gelip Leyla’yı evde görünce bir şeyler döndüğünü anlar ama çok da üzerine gitmez. Leyla, Ateş’e ailesinin kendisini zorla başkasıyla evlendirmek istediğini söyleyince genç adam gerçek dadı gelince diğerlerine fark ettirmeden kadına para verip evden yollar. 

Ateş eve gidip çocuklarla ilgili sözleşmeyi imzalar. Ancak imzayı attıktan sonra babasının çocuklar ve kendisiyle ilgili kurallarını öğrenir. Pek de işine gelmese de kurallar uymaya başlarlar. Ateş annesi öldüğünde zorla yurt dışında yatılı okula gönderildiği evin içinde kalamaz. Kendisine bir tür çadır kurduğu bahçede yaşamaya başlar. Ateş Leyla’ya kaybettiği kolyesini verince kız çok sevinir.  

Ateş şirkette serbest giyim ilan ederken halasını uzaklaştırır. Arkadaşı Bige’yi tasarım bölümünün başına getirir. Füsun karşı atak yaparak Ateş’i açığını bulmak için evdeki tüm çalışanları tabi Leyla hariç satın alır. İstediği davada kullanmak için Ateş’le ilgili kendisine haber sızdırmalarıdır. 

Leyla’dan haber alamayan Yakup Meryem’i takip ederek kızın Arcalıların evinde olduğunu öğrenir. Kıza yeni av olarak Ateş Arcalı’yı seçmesi gerektiğini söyler. Meryem ile Leyla’yı tehdit eder. 

Ilgaz sinir olduğu Leyla’yı biraz da halasının gözüne girmek için Leyla’yı işten attırmak için oyun düzenler. Leyla dışarıya çıkıp Yakup ile konuşurken Ilgaz ve Aydos beraber kardeşleri Berit’i bir yere saklar. Herkes kızı bulmak için evi bahçeyi aramaya başlar. Berit ile dışarıda eğlencede olan Ateş de gelir. Leyla küçük kızı bulur ama bakmakla yükümlü olduğu küçük kız kaybolduğu için Ateş Leyla’yı kovmak zorunda kalmıştır