You are currently viewing Tom Holland’lı Suç Dizisi “The Crowded Room”dan İlk Fragman Yayınlandı

Tom Holland’lı Suç Dizisi “The Crowded Room”dan İlk Fragman Yayınlandı

  • Post author:
  • Post category:haberler

Tom Holland ve Amanda Seyfried’in rol aldığı suç ve biyografi dizi Apple TV+’ta yayınlanacak.

Apple TV+ yaklaşan sınırlı dizisi “The Crowded Room“un ilk fragmanını yayınladı. Marvel Sinematik Evreni’nin Spider-Man’i Tom Holland‘ın başrolü üstlendiği dizide ayrıca Amanda Seyfried ve Emmy Rossum rol alıyor.

Biyografi ve suç dizisi “The Crowded Room” 1979’de New York’taki bir silahlı saldırıya karışan Danny Sullivan’ı (Holland) merkezine alıyor. Sorgu yargıcı Rya Goodwin (Seyfried) ile yaptığı bir dizi röportaj aracılığıyla hayatını ayrıntılarıyla anlatan Danny’nin kendisine bu yeniden bakışı, sonunda hayatını değiştiren bir gerçeği ortaya çıkarmasına neden olur.

Akıl hastalığıyla başarılı bir şekilde yaşamayı öğrenen ve mücadele edenlerin gerçek ve ilham verici hikayelerini keşfedecek olan “The Crowded Room” Daniel Keyes’in ödüllü biyografisi “The Minds of Billy Milligan”dan ilham alıyor.

Oyuncu kadrosunda Sasha Lane, Will Chase, Lior Raz, Laila Robins, Jason Isaacs, Christopher Abbott, Thomas Sadoski ve Zachary Golinger gibi isimlerin de yer aldığı dizi Apple Studios ve New Regency için Akiva Goldsman tarafından yaratıldı.

“The Crowded Room” ilk üç bölümüyle 9 Haziran’da Apple TV+’ta olacak, kalan yedi bölüm ise haftalık olarak yayınlanmaya devam edecek.