You are currently viewing “John Wick 4” Yerli Gişede 1 Milyon Seyirciyi Aştı!

“John Wick 4” Yerli Gişede 1 Milyon Seyirciyi Aştı!

  • Post author:
  • Post category:haberler

“John Wick: Chapter 4” serinin en çok izlenen filmi oldu.

.

Keanu Reeves‘li John Wick serisinin 24 Mart tarihinde vizyona giren dördüncü filmi yerli gişede bir milyon seyirciyi aşarak büyük bir başarıya imza attı.

Keanu Reeves’in yanı sıra Ian McShane, Laurence Fishburne, Lance Reddick‘in rollerine geri döndüğü; Bill Skarsgaard, Donnie Yen, Hiroyuki Sanada, Scott Adkins, Clancy Brown, Shamier Anderson gibi isimlerin kadroya ilk kez dahil olduğu “John Wick 4” böylece serinin en çok izlenen filmi olmayı başardı.

169 dakikalık süresiyle serinin en uzun filmi ve 90 milyon dolarlık bütçesiyle en pahalıya mal olan John Wick filmi olan dördüncü macera, aynı zamanda 406.8 milyon dolarlık hasılatıyla küresel gişede de serinin en kazançlı filmi oldu.

Filmde hız kesmeyen aksiyon New York, Japonya, Ürdün, Almanya ve Fransa’ya sıçrarken, John Wick Yüksek Şura’yı yenmenin bir yolunu arıyor ve dünya çapında güçlü ittifaklar kurarak John’un eski arkadaşlarını düşmana çeviren The Marquis’le yüzleşiyor.

Hem eleştirmenlerden hem de izleyicilerden çok olumlu yorumlar alan “John Wick 4″ten sonra sırada şimdi iki spin-off projesi var. Ana de Armas‘lı “Ballerina” filmi, bizi John’un da eğitim aldığı bale okulunda yetişen yeni bir suikastçıyla tanıştırırken; Colin Woodell ve Mel Gibson‘lı “The Continental” dizisi bizi 1970’lere, Continental’ın yöneticisi Winston’ın gençliğine götürecek.