You are currently viewing Joe Russo, Chris Hemsworth’lü “Extraction” Üçlemesine Yeşil Işık Yaktı

Joe Russo, Chris Hemsworth’lü “Extraction” Üçlemesine Yeşil Işık Yaktı

  • Post author:
  • Post category:haberler

Anthony ve Joe Russo Kardeşler, yazarlık ve yönetmenlik dışında, AGBO yapım şirketleri aracılığıyla birçok projenin yapımcılığını da üstleniyorlar. İkilinin son projesi “Citadel” Prime Video’da platformun en çok izlenen içeriklerinden olurken, diğer projelerinden biri “Extraction 2” de 16 Haziran’da Netflix’e geliyor.

Sam Hargrave‘in yönettiği, başrolünde Chris Hemsworth‘ün yer aldığı “Extraction 2″de, Hemsworth’ün canlandırdığı Tyler Rake, bir başka ölümcül görevle geri dönüyor. Hayranların merakla beklediği devam halkasına kavuşmasına neredeyse bir ay kaldı, peki bu Tyler Rake’in son macerası mı olacak?

Joe Russo’ya göre bu sorunun cevabı “hayır”. Collider’ın belirttiğine göre, yapımcı şu anda üçüncü bir filmin resmi olarak geliştirme aşamasında olmadığını ama bunun bir üçlemeye dönüşme olasılığının olduğunu söylüyor.

Aynı zamanda filmin yazarlarından biri olan Joe Russo “Demek istediğim, seyircinin tepkisini asla tahmin etmek istemezsin, ama kesinlikle Extraction 3’e yer var. Extraction 2’de hikaye dünyasının kapılarını aralayabilecek bazı sürprizler var, üstelik bence Sam Hargrave inanılmaz bir iş çıkardı. Bence bu filmle, ilk filmi bile geçti.” ifadelerini kullandı.

“Extraction 2″de, ilk filmde ölümden dönen Rake, gizli operasyonlarda görev alan Avustralyalı bir paralı asker olarak bu kez bir başka ölümcül göreve gönderilir. Gürcistanlı zalim bir gangsterin rehin alınmış, hırpalanmış hâldeki ailesini tutuldukları hapishaneden kurtarmak zorundadır.

Golshifteh Farahani’nin ilk filmdeki rolüyle tekrar karşımıza çıktığı filmin oyuncu kadrosunda Adam Bessa, Olga Kurylenko, Daniel Bernhardt ve Tinatin Dalakishvili de yer alıyor. “Extraction 2” 16 Haziran’da Netflix’te!