You are currently viewing TOD’un İddialı Yeni Dizisi “Zamanın Kapıları” Sete Çıktı!

TOD’un İddialı Yeni Dizisi “Zamanın Kapıları” Sete Çıktı!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Birkan Sokullu ve Esra Bilgiç başrollü dizinin çekimleri başladı.

TOD

Yapımcılığını Medyapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yunus Ozan Korkut’un oturduğu, senaryosunu Büşra Cebeci’nin kaleme aldığı, güçlü oyuncu kadrosu ve etkileyici hikâyesiyle yakında TOD’da izleyiciyle buluşmaya hazırlanan TOD ORIGINALS dizisi “Zamanın Kapıları”nın çekimleri başladı.

Dijital platform TOD’da yayınlanacak ve her bölüm izleyiciye merak unsuru yüksek bir hikâye sunacak olan dizinin kadrosunda; Birkan Sokullu, Esra Bilgiç, Cem Bender, Erkan Can, İbrahim Selim, Alper Saldıran, Selen Uçer, Elçin Afacan, Naz Çağla Irmak, Engin Yüksel, Enes Külahçı ve Elçin Zehra İrem gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

Sahip olduğu olanaklara rağmen, mümkün olduğunca insanlarla iletişim kurmadan, asosyal bir hayat süren bilgisayar dehası Sinan’ın (Birkan Sokullu) yolu, Türkiye’nin en büyük iş insanlarından birinin ilgi çekici güzellikteki kızı Nevra (Esra Bilgiç) ile kesişince geçmişin kapıları bir bir açılır.

Ortaya dökülen sırlarla Nevra da kendi gerçekliğiyle buluşur. Birlikte köklerine doğru, gerilim dolu bir yolculuğa çıkarlar. Yaşayacakları yüzleşme ve tutkulu aşk beraberinde birçok felaketi ve ölümü getirecektir…

Ayşe Övür’ün “Zamanın Kapıları: İstanbul’un Öteki Yüzü” adlı kitabından uyarlanan ‘Zamanın Kapıları’ dizisinin güçlü oyuncu kadrosunun hayat vereceği karakterler ve dizinin hikâyesi şimdiden merak konusu oldu.

Türkiye’nin yanı sıra Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde de eş zamanlı yayınlanacak olan TOD ORIGINALS yapımı “Zamanın Kapıları” yakında sadece TOD’da!