You are currently viewing “Blink Twice” Fragman: Zoë Kravitz Yönetmen Koltuğunda, Channing Tatum Başrolde!

“Blink Twice” Fragman: Zoë Kravitz Yönetmen Koltuğunda, Channing Tatum Başrolde!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Zoë Kravitz, ilk yönetmenlik denemesi olan “Blink Twice” için kamera arkasına geçti.

Amazon MGM Studios, Zoë Kravitz‘in ilk yönetmenlik denemesi olan “Blink Twice”ın (Gözlerini Kırp) ilk fragmanını yayınladı. Film 23 Ağustos’ta vizyona girecek.

Daha önce “Pussy Island” olarak adlandırılan filmde, Frida (Naomi Ackie) ve Jess (Alia Shawkat), teknoloji milyarderi Slater King (Channing Tatum) tarafından bir hafta sonu geçirmek için özel adasına davet edilirler.

Ateşli bir tatil olarak başlayan kaçamak, çok geçmeden gerçekliği değiştiren bir kabusa dönüşür ve kadınlar, yaşamak istiyorlarsa kaçmaları gerektiğini çok geçmeden öğrenirler.

Filmin diğer oyuncuları arasında Kyle MacLachlan, Haley Joel Osment, Adria Arjona, Geena Davis, Simon Rex, Christian Slater ve Liz Caribel yer alıyor. Kravitz, Bruce Cohen, Garret Levitz ve Tiffany Persons yapımcılığı üstlenirken, Jordan Harkins ve Stacy Perskie yönetici yapımcı olarak görev yapıyor.

Amazon MGM, 2024’te Jason Statham‘ın başrolünde oynadığı ve dünya çapında 150 milyon doların üzerinde hasılat elde eden “The Beekeeper” filmiyle güçlü bir başlangıç yaptı. Stüdyonun yakında çıkacak yapımları arasında Zendaya liderliğindeki romantik spor draması “Challengers” ve yapımcılığını Margot Robbie‘nin LuckyChap Entertainment’ın üstlendiği, Aubrey Plaza liderliğindeki komedi “My Old Ass” yer alıyor.