You are currently viewing “The Flash” Filminin Supergirl’ü, Henry Cavill’in Onayını Aldı

“The Flash” Filminin Supergirl’ü, Henry Cavill’in Onayını Aldı

  • Post author:
  • Post category:haberler

Sasha Calle, 16 Haziran’da vizyona girecek olan “The Flash”ta Superman’in kuzeni olarak dünyaya geliyor…

Warner Bros.

Gelecek ayı vizyona girecek “The Flash”ta yeni Supergirl’ü canlandıran aktris Sasha Calle, filmdeki performansıyla DC’nin eski Superman’i Henry Cavill‘den onay aldığını söyledi.

Filmin vizyona girmesinden önce EW ile konuşan “Young and the Restless” oyuncusu, çekimler bittikten aylar sonra Cavill ile tanıştığını açıkladı ve şunları söyledi:

Ona kocaman sarıldım. Biliyorsun, bu Henry Cavill, dostum! Çelik Adamımız. Nazik ve çok düzgündü, bu harika bir deneyimdi.

Cavill ilk kez 2013’te “Man of Steel“de Superman olarak göründü, ardından 2016’da “Batman v Superman: Dawn of Justice”, 2017’de “Justice League”de karakteri yeniden canlandırdı. Role veda etmiş gibi görünen aktör, 2022’de “Black Adam”da kısa bir cameo ile yeniden izleyici karşısına çıktı ve geri dönüş haberiyle hayranları sevindirdi ancak ne yazık ki bu sevinç kısa sürdü.

Cavill Superman olarak DC’ye geri dönmüyor ve Batman’i oynayan Ben Affleck’in aksine “The Flash”ta da rol almıyor. Fakat görünüşe göre Sasha Calle ile tanıştıklarında filmi izlemişti ve Calle ona düşüncelerini sordu:

Ona ‘Seni gururlandırdım mı kuzen? Süpermen onaylıyor mu?’ diye sordum ve ‘Kesinlikle’ dedi, ‘Olağanüstü bir iş çıkardın.’ Benim için bu dünyalar demekti çünkü o Henry Cavill, Çelik Adam.

“The Flash” Barry Allen’ın zamanın ayarıyla oynamasını ve alternatif bir evrene geçmesini anlatıyor. Bu dünyada birden fazla Batman varken (Michael Keaton ve Ben Affleck) ne yazık ki eskiden tanıdığı Kriptonlu dostu yok. Ama yine de General Zod (Michael Shanon) geri geldiğinde Superman olmasa da karanlık kuzeni Supergirl yardıma koşuyor. Sasha Calle’nin bu rolü DC Evreni’nin diğer filmlerinde canlandırmaya devam edip etmeyeceği şimdilik bilinmiyor.