You are currently viewing John Cena ve Jackie Chan’li Aksiyon Filmi “Hidden Strike”tan İlk Fragman

John Cena ve Jackie Chan’li Aksiyon Filmi “Hidden Strike”tan İlk Fragman

  • Post author:
  • Post category:haberler

Aksiyon yıldızları John Cena ve Jackie Chan‘i bir araya getiren “Hidden Strike” filminin ilk fragmanı yayınlandı.

Eski adı “Project X” olan film, Jackie Chan’in hayat verdiği Çinli bir özel güvenlikçiye odaklanıyor. Yakın gelecekte geçen hikayede, Orta Doğu’daki Çin merkezli bir petrol rafinerisi saldırıya uğrar. Güvenlikçiden petrol işçilerini oradan kurtarması istenir. Ancak saldırganların amacının petrol çalmak olduğu anlaşıldığında güvenlikçi, Amerikalı eski bir bahriyeliyle (John Cena) iş birliği yaparak saldırganları durdurmaya çalışır.

Pilou Asbæk (Game of Thrones) filmin kötü adamı olarak John Cena ve Jackie Chan’e eşlik ederken filmin yönetmen koltuğunda “Need for Speed“, “Cehennem Melekleri 4” gibi filmlerin yönetmeni Scott Waugh oturuyor.

“Hidden Strike”ın çekimleri aslında 2018 yılında Çin’de tamamlandı ancak daha sonrasında filmin hakkında hiçbir bilgi paylaşılmaması merak uyandırdı. Neyse ki sevilen aksiyon kahramanlarını izlemeyi bekleyenlerin yüzünü güldüren haber geç de olsa geldi. Filmin vizyon tarihi henüz belli olmasa da bu yılın ilerleyen zamanlarında izleyiciyle buluşması bekleniyor.

John Cena ve Jackie Chan’in bu yıl bir arada yer aldığı ilk proje ise bu olmayacak. Her iki isim de animasyon film “Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası” filminde seslendirme yaptılar. Chan, Splinter Usta’ya sesiyle hayat verirken, John Cena Rocksteady karakterine hayat verdi.