You are currently viewing “Spy Kids: Armageddon”a İlk Bakış: Çılgın Çocuklar Geri Dönüyor

“Spy Kids: Armageddon”a İlk Bakış: Çılgın Çocuklar Geri Dönüyor

  • Post author:
  • Post category:haberler

Netflix’in yeni “Spy Kids” filminden ilk görseller ve tanıtım videosu yayınlandı.

Netflix, dünyamızın en genç koruyucularını konu alan serinin son bölümü olan “Spy Kids: Armageddon“ın ilk fragmanını yayınladı ve filmin 22 Eylül’de kataloglarına ekleneceğini duyurdu. Filmin ilk görselleri ise People Magazine tarafında yayınlandı.

Filmde yeni nesil casus çocuklar, ebeveynlerini tehlikeli kötü adamlardan kurtarmak için gereken her şeye sahip olduklarını kanıtlayacak bir maceraya atılacak. Zachary Levi ve Gina Rodriguez, yeni kahramanların ebeveynlerini canlandırarak eğlenceli bir yolculuğa zemin hazırlıyor.


People

Seri üzerinde 20 yılı aşkın süredir çalışan Robert Rodriguez, “Spy Kids: Armageddon” için yönetmen koltuğuna geri döndü. İlk film “Spy Kids” (Çılgın Çocuklar) 2001 yılında vizyona girdiğinde 35 milyon dolarlık bütçesine karşılık yaklaşık 150 milyon dolar kazanmış ve kısa süre içinde 2000’li yılların ikonik gençlik-aile filmleri arasına girmişti.


People

Netflix’in “Spy Kids: Armageddon” filmi bir devam filmi değil, seriyi yeniden başlatacak (reboot) ve ebeveynlerinin gizli casus olduğundan habersiz yaşayan Carmen (Alexa Vega) ve Juni Cortez’in (Daryl Sabara), Carla Gugino ve Antonio Banderas tarafından canlandırılan anne babalarını kurtarmak için giriştiği macerayı anlatan orijinal “Spy Kids” (Çılgın Çocuklar) filminin yeni bir versiyonunu sunacak.