You are currently viewing “The Mandalorian”ın 4. Sezonu Film Olabilir

“The Mandalorian”ın 4. Sezonu Film Olabilir

  • Post author:
  • Post category:haberler

Disney’in sevilen Star Wars dizisinin son sezonunu film olarak yayınlayacağı iddia edildi.

Disney

Stüdyoların senaristler ve oyuncuların taleplerini kabul etmemesiyle başlayan grevler Hollywood’u sarsmaya devam ederken, Lucasfilm ve Disney, yeni projeleri için çıkış yolları arıyor. 2019’da başlayan “The Mandalorian” çok beğenilen ilk iki sezonunun ardından, bu yıl yayınlanan 3. sezon ile kötü eleştiriler aldı.

Bazı hayranlar, ortak yaratıcı Dave Filoni‘nin son sezonun gelişiminde daha az aktif rol almasını suçluyor ancak dizide Filoni’nin sorumluluk değişikliğini neredeyse önemsiz gösteren bazı potansiyel değişiklikler var gibi görünüyor.

Making Star Wars tarafından ortaya atılan yeni bir bilgi, “The Mandalorian” 4. sezonunun tamamen bir sinema filmine dönüştürüleceğini öne sürüyor. Bunun eleştirilerle mi yoksa grevle mi daha çok ilgisi olduğu bilinmiyor.

Geçtiğimiz bahar aylarında Dave Filoni ve Jon Favreau‘nun 4. sezon da Disney+’ta yayınlandıktan sonra “The Mandolarian”, “The Book of Boba Fett” ve “Star Wars: Ahsoka” dizilerindeki hikayeleri birbirine bağlayacak bir film yapma planları gündeme gelmişti. Şu anda herhangi bir resmi kaynak tarafından doğrulanmayan yeni habere göre, üst düzey yetkililer, daha yumuşak bir geçiş sağlamak için 4. sezonun hikayesini bir film senaryosuna dönüştürmeyi önerdiler.

Favreau, daha önce verdiği röportajlarda “The Mandalorian”ın mümkün olduğu kadar uzun süre devam etmesini istediğini söylemişti. Bu nedenle bu söylentinin bir son mu yoksa yeni bir başlangıcın habercisi mi olacağı henüz belli değil.