You are currently viewing Şirine’nin Yeni Sesi Rihanna Oldu

Şirine’nin Yeni Sesi Rihanna Oldu

  • Post author:
  • Post category:haberler

Yeni Şirinler filmi “The Smurfs Movie”de Şirine’yi Rihanna seslendirecek.

Beyazperde

Paramount’ın yeni Şirinler filmi “The Smurfs Movie”de Şirine’yi Rihanna‘nın seslendireceği CinemaCon’da açıklandı. Sunuma bizzat katılan Rihanna, “Şirin Baba rolünü kapmaya çalıştım ama işe yaramadı” şeklinde espri yaptı.

“The Smurfs Movie” önceki sinema uyarlamaları gibi hem animasyon hem de canlı aksiyondan oluşan hibrit bir film olacak. Rihanna aynı zamanda film için orijinal şarkılar besteleyecek ve filmin yapımcılığını da üstlenecek.

Daha önce “Battleship“, “Ocean’s 8” ve “Valerian and the City of a Thousand Planets” gibi filmlerde rol alan Rihanna, DreamWorks animasyonu “Home”da da seslendirme yapmıştı.

2011’de vizyona giren “Şirinler” ve 2013’te gelen devam filmi “Şirinler 2“de Şirine’yi Katy Perry seslendirmişti. 2017’de ise tamamen animasyon olan “Şirinler 3: Kayıp Köy” izleyicilerle buluştu. Sony Pictures çatısı altından çıkan üç film de izleyicilerden ve eleştirmenlerden genellikle olumsuz yorumlar aldı.

Yeni filmin senaryosunu daha önce “South Park” ve “Team America: World Police” senaryolarını yazan Pam Brady kaleme alacak. Yönetmen koltuğunda ise “The LEGO Movie“yi yöneten ve “Spider-Man: Into the Spider-Verse“in yapımcılığını üstlenen Chris Miller var. “The Smurfs Movie” 2025’te sinemalarda olacak.