You are currently viewing “Transformers: Canavarların Yükselişi” Filminden Yeni Fragman!

“Transformers: Canavarların Yükselişi” Filminden Yeni Fragman!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Paramount Pictures, Las Vegas’taki CinemaCon sunumunda, vizyona girmesine kısa zaman kalan “Transformers: Canavarların Yükselişi” filminden yeni bir fragman yayınladı.

1990’lı yıllarda geçen film, Brooklyn’den Peru’ya uzanarak dünyayı dolaşan bir macera olarak tanımlanıyor ve Dünya için mevcut savaşta onlara müttefik olarak katılacak yepyeni bir Transformers grubu olan Maximals’ı tanıtıyor. Film ayrıca Predacon and Terrorcon türlerini de tanıtacak.

Başrolleri üstlenen Anthony Ramos, Brooklyn’de ailesiyle birlikte yaşayan ve ailesine destek olan eski bir askeri elektronik uzmanı olan Noah’ı canlandırırken, Dominque Fishback bir müzede eser araştırmacısı olan Elena’yı oynuyor.

“Beast Wars”dan ilham alan filmin seslendirme kadrosunda ise Ron Perlman, Michelle Yeoh, Peter Dinklage, Pete Davidson, Michaela Jae Rodriguez ve Peter Cullen gibi isimler yer alıyor. Filmin senaryosunu Joby Harold, Darnell Metayer, Josh Peters, Erich Hoeber ve Jon Hoeber kaleme aldı. Yönetmen koltuğunda ise Steven Caple Jr. var.

“Transformers: Canavarların Yükselişi” 9 Haziran’da sinemalarda!