You are currently viewing Serenay Sarıkaya’nın Yeni Netflix Projesi Belli Oldu

Serenay Sarıkaya’nın Yeni Netflix Projesi Belli Oldu

  • Post author:
  • Post category:haberler

Serenay Sarıkaya “Şahmaran”dan sonra Netflix’le çalışmaya devam edecek…

Show TV

Show TV ekranlarında yayınlanan, Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolü paylaştığı “Aile” dizisiyle yıllar sonra televizyona dönen Serenay Sarıkaya‘nın sıradaki dijital platform dizisi belli oldu.

Güzel oyuncu “Şahmaran“ın ardından Netflix ile çalışmaya devam edecek ve senaryosunu Ece Yörenç‘in yazdığı, ismi henüz belli olmayan dizide başrolü üstlenecek. Proje için Serenay Sarıkaya ile bir araya gelen Ece Yörenç, bu buluşmanın fotoğraflarını Instagram hesabında “Yine, YENİ, yeniden” notuyla paylaştı. İkili daha önce “Medcezir” dizisinde de birlikte çalışmışlardı.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre dizinin yönetmenliğini Mert Baykal üstlenecek. Baykan son olarak Netflix için “Sıcak Kafa” dizisini yönetti. Aslında üç sezon olarak planlanan “Sıcak Kafa”, olumlu yorumlar almasına rağmen ilk sezonun ardından iptal edildi ancak görünüşe göre Mert Baykal ve Netflix iş birliği yeni projelerle devam edecek.

Kod adı “Kimler Geldi Kimler Geçti” olan fakat resmi adı ve konu detayları henüz açıklanmayan yeni dizide Serenay Sarıkaya’ya eşlik edecek diğer oyuncular da şimdilik belli değil.