You are currently viewing “Heat 2” İçin Adam Driver’ın Adı Geçiyor

“Heat 2” İçin Adam Driver’ın Adı Geçiyor

  • Post author:
  • Post category:haberler

Driver filmde Robert De Niro’nun gençliğini oynamak için dahil olabilir.

Beyazperde

Michael Mann‘in suç klasiği “Heat“in (Büyük Hesaplaşma) gösterime girmesinden bu yana yaklaşık otuz yıl geçti. Robert De Niro ve Al Pacino‘yu bir araya getiren film yıllar içinde bir klasik haline gelirken, Mann ve Warner Bros. şimdilerde bir devam filmi için harekete geçiyor.

“Heat 2” hakkındaki söylentiler aslında uzun süredir devam ediyor. Michael Mann de geçtiğimiz yaz, filmin devamı olarak Meg Gardiner ile birlikte kaleme aldığı romanı sinemaya uyarlamak istediğini açıklamıştı.

Deadline’ın duyrudğuna göre proje artık resmiyet kazanmak üzere. Haberde ayrıca, Adam Driver‘ın projeye dahil olmak için görüşmeler gerçekleştirdiği de belirtiliyor. Anlaşma sağlanırsa Driver, Robert De Niro’nun orijinal filmde canlandırdığı Neil McCauley’in gençliğini oynayacak.

Daha önce “Heat”in 25. yılı için özel bir gösterime katılan Al Pacino, genç neslin başarılı oyuncusu Timothee Chalamet‘nin yeteneğinden övgüyle söz ederek devam filminde gençliğini Chalamet’nin canlandırmasını istediğini açıklamıştı.

Al Pacino, Gençliğini Timothée Chalamet’nin Canlandırmasını İstiyor!

New York Times çok satanlar listesinde ilk sıraya yükselen roman, iki farklı zaman dilimi arasında atlıyor ve hem orijinal filmdeki olayların hemen sonrasını hem de hikayenin geçmişini ele alıyor. Deadline, Warners’ın projenin gelişimini finanse etmek için görüşmelerde bulunduğunu ve şu an itibariyle hiçbir ortağın dahil olmadığını söylüyor.

Eğer görüşmeler olumlu sonuç verirse “Heat 2” Michael Mann ve Adam Driver’ın birlikte ilk projesi olmayacak. İkili yakın zamanda “Ferrari” biyografisinde birlikte çalıştılar ve Driver, Enzo Ferrari’ye hayat verdi.