You are currently viewing Keri Russell, Netflix Dizisi “The Diplomat”ın Fragmanında Uluslararası Krizle Karşı Karşıya

Keri Russell, Netflix Dizisi “The Diplomat”ın Fragmanında Uluslararası Krizle Karşı Karşıya

  • Post author:
  • Post category:haberler

Netflix “The Diplomat” dizisinden ilk fragmanı yayınladı.

Netflix, Altın Küre ödüllü Keri Russell‘ın başrolünde oynadığı politik drama dizisi “The Diplomat”ın resmi fragmanını yayınladı. Birer saatlik sekiz bölümden oluşan dizi 20 Nisan’da izleyiciyle buluşacak.

Keri Russel “The Diplomat”ta başlangıçta olması planlanan Afganistan yerine Birleşik Krallık’ta göreve atanan ABD büyük elçisi Kate Wyler’e hayat veriyor. Kate’in, savaşın patlak vermeye hazırlandığı uluslararası bir krizi dağıtması, yeni ittifaklar kurması ve göz önündeki yeni konumuna alışması gerekiyor.

Ancak tüm bunların yanı sıra çözmesi gereken bir kriz daha var. Kate bütün diplomatik sorunları, meslektaşı diplomat ve siyaset yıldızı Hal Wyler (Rufus Sewell) ile olan evliliğinden sağ kurtulmaya çalışırken yapmalıdır. “The Diplomat”ın tanıtımında dizinin “ülkeler ve insanlar arasındaki uzun vadeli ilişkilerin aşkınlığını ve işkencesini” keşfedeceği vurgulanıyor.

Dizi, aynı zamanda dizi sorumlusu olarak da görev yapan Debora Cahn tarafından yaratıldı, Cahn aynı zamanda baş yapımcılığı da üstlendi. Oyuncu kadrosunda ayrıca David Gyasi, Ali Ahn, Rory Kinnear, Ato Essandoh, Celia Imrie, Michael McKean, Nana Mensah, T’Nia Miller ve Miguel Sandoval gibi isimler yer alıyor.