You are currently viewing Ryan Reynolds “Deadpool & Wolverine”den Yeni Bir Teaser ve Afiş Paylaştı

Ryan Reynolds “Deadpool & Wolverine”den Yeni Bir Teaser ve Afiş Paylaştı

  • Post author:
  • Post category:haberler

Filmin merakla beklenen uzun fragmanından önce yeni bir teaser daha geldi.

Marvel Studios

Ryan Reynolds, Marvel Studios’un “Deadpool & Wolverine” filminden yeni bir afiş ve bugün yayınlanacak merakla beklenen fragmanı haber veren 40 saniyelik yeni bir teaser paylaştı.

Deadpool yeni teaser videosunda “Bakın, eninde sonunda pençeleri keseceksiniz ve bu pek çok insanı çok üzecek. Fakat bir gün eski dostun Wade senden yeniden sahaya çıkmanı isteyecek, o zaman evet de. Her zaman seninle yolculuk yapmak istemiştim. Deadpool… ve Wolverine!” diyor.

2024 yazının en çok beklenen filmi olan “Deadpool & Wolverine” 26 Temmuz’da vizyona girecek. Deadpool’un kendisini Marvel’ın İsa’sı ilan etmesiyle birlikte, “Loki”nin merkezinde yer alan çoklu evren organizasyonu Time Variance Authority de geri dönecek filmde önemli bir rol oynayacak.


Marvel Studios

Deadpool ve Wolverine’i ilk kez beyaz perdede bir araya getiren yapımda, Reynolds ve Hugh Jackman‘a, Marvel’ın Ben Affleck liderliğindeki “Daredevil” filminde Elektra’ya hayat veren Jennifer Garner ve henüz bilinmeyen rollerle Emma Corrin, Matthew Macfadyen gibi isimler eşlik ediyor.

Önceki iki Deadpool filminde rol alan Morena Baccarin, Brianna Hildebrand, Leslie Uggams, Rob Delaney, Stefan Kapicic, Karan Soni ve Shioli Kutsuna da rollerine geri dönüyor.

“Deadpool & Wolverine” Yönetmeninden Şaşırtan Açıklama: “Bu Deadpool 3 Değil”

Resmi olarak Marvel Studios’un ilk R dereceli filmi olacak filmi Rhett Reese, Paul Wernick ve Zeb Wells kaleme aldı, Shawn Levy yönetti.

“Deadpool ve Wolverine” 26 Temmuz’da sinemalarda!