You are currently viewing Keanu Reeves, Ruben Östlund’un Yeni Filminde Rol Alacak

Keanu Reeves, Ruben Östlund’un Yeni Filminde Rol Alacak

  • Post author:
  • Post category:haberler

Altın Palmiyeli yönetmen Ruben Östlund’un yeni filmi için Keanu Reeves görüşmelerde bulunuyor.

.

Variety, Keanu Reeves‘in Altın Palmiye ödüllü Ruben Östlund‘un merakla beklenen yeni filmi “The Entertainment System Is Down”da rol almak için görüşmeler yaptığını bildiriyor.

Yeni proje, Östlund’un ilk İngilizce filmi olan, 2022’de Cannes Film Festivali’nde Altın Palmiye kazanan ve En İyi Film kategorisinde Oscar için yarışan kara komedi ve sosyal hiciv filmi “Triangle of Sadness” (Hüzün Üçgeni) ile elde ettiği başarının ardından geliyor.

Altın Palmiye’li Ruben Östlund’dan Radikal Öneri: Kamera Kullanma Ruhsatı!

“The Entertainment System Is Down” filmi de kara komedi ve sosyal hicivin benzer bir karışımı olacak ama bu sefer hikaye eğlence sisteminin çalışmadığı, yolcular arasında kaos ve öfkeye yol açan uzun mesafeli bir uçuşta geçiyor.

Keanu Reeves’in rolünün ayrıntıları bilinmiyor ancak muhtemelen birçok uluslararası yıldızın yer alacağı bir kadronun parçası olacak.

Geçen yıl proje hakkında konuşan Östlund, Variety’ye filmin “insanların uçak olan bu küçük laboratuvarda nasıl etkileşime girdiğine dair bir çalışma” olacağını ve “modern insanın bu koşullar altında nasıl mahvolduğuna bakacağını” söyledi.

Yönetmen ayrıca filmin gösterimi sırasında salonu terk edenler olacağını hatta bunun, Cannes Film Festivali tarihindeki en kalabalık terk edişlere neden olmasını umduğunu da sözlerine ekledi.