You are currently viewing Ron Howard Yeni Filmi İçin Yıldızları Topladı: Ana de Armas, Jude Law, Alicia Vikander…

Ron Howard Yeni Filmi İçin Yıldızları Topladı: Ana de Armas, Jude Law, Alicia Vikander…

  • Post author:
  • Post category:haberler

Ron Howard, gerilim filmi “Origin of the Species”in kadrosunu kurdu.

Beyazperde

Senarist, yönetmen ve yapımcı Ron Howard yeni gerilim filmi için yıldızlardan oluşan bir oyuncu kadrosu kurdu. Imagine Entertainment and AGC Studios’un hayatta kalma temalı “Origin of the Species” adlı filminde Ana De Armas, Jude Law, Alicia Vikander ve Daniel Brühl rol alacaklar.

Film, erotizm ve kara mizahı birleştiren bir cinayet ve hayatta kalma savaşı hikayesi olarak tanımlanıyor ve Galapagos’ta yaşamak için medeni dünyayı terk eden birbirinden çok farklı karakterleri merkezine alıyor.

Herkesi “Hayatın anlamı nedir?”sorusunun yanıtını aradığı “Origin of Species”in, aynı gerçek hikayenin iki farklı anlatımına dayandığı söyleniyor. Filmi, son olarak “Tetris” senaryosuna imza atan Noah Pink kaleme aldı. Cannes film pazarında satışa çıkacak filmin çekimleri, 2023’ün son çeyreğinde Avustralya Queensland’de başlayacak.

Kariyerinde “Apollo 13“, “A Beautiful Mind“, “Rush“, “Solo: A Star Wars Story” gibi filmler olan Ron Howard son olarak Amazon için Viggo Mortensen, Colin Farrell ve Joel Edgerton’ın rol aldığı “Thirteen Lives” filmini yönetti.