You are currently viewing Mel Gibson Yönetmenliğe Geri Dönüyor: Başrol Mark Wahlberg’e Emanet

Mel Gibson Yönetmenliğe Geri Dönüyor: Başrol Mark Wahlberg’e Emanet

  • Post author:
  • Post category:haberler

Mel Gibson aksiyon gerilim filmi “Flight Risk” için yönetmen koltuğuna geri dönüyor.

.

En son 2016 yılındaki “Hacksaw Ridge” filmi için yönetmen koltuğuna geçen Mel Gibson yedi yıl sonra yeni filmi “Flight Risk”i yönetmeye hazırlanıyor. Lionsgate imzalı aksiyon – gerilim filminin başrolü ise Mark Wahlberg‘e emanet.

Senaryosu Jared Rosenberg tarafından kaleme alınan “Flight Risk”, küçük bir uçakla Alaska’nın vahşi doğası boyunca bir kaçağı taşıyan bir Hava Mareşalini’nin yaşadıklarını anlatıyor. İkili kısa süre sonra kendilerini kapana kısılmış halde bulur ve pilotun söylediği kişi olmadığından şüphelenirler…

Henüz resmen açıklanmamış olsa da Mark Whalberg’in pilot karakterini canlandıracağı tahmin ediliyor. Filmin oyuncu kadrosunda yer alacak diğer isimlerse henüz belli değil. “Flight Risk” Mel Gibson’ın 30 yıllık kariyerinde yönetmenliğini yaptığı altıncı film olacak. Aktör – yönetmenin sıradaki projelerinden birisi de hem yönetmenliğini üstleneceği hem de ikonik Martin Riggs rolüne geri döneceği “Cehennem Silahı 5” filmi.

Daha önce “Babalar Savaşıyor” serisinde birlikte rol alan Mel Gibson ile Wahlberg, son olarak, hayatına rahip olarak devam eden boksör Stuart Long’un gerçek hayat hikayesini anlatan “Father Stu” filminde ekranı paylaştı.