You are currently viewing Willem Dafoe “Beterböcek 2″de Rol Alacak

Willem Dafoe “Beterböcek 2″de Rol Alacak

  • Post author:
  • Post category:haberler

“Beterböcek” devam filminin kadrosu genişliyor…

Beyazperde

Tim Burton‘ın yönetmen koltuğuna, Michael Keaton‘ın da ikonik rolüne geri döneceği “Beterböcek” devam filminin oyuncu kadrosuna yıldız isimler eklenmeye devam ediyor. Geçen hafta Monica Bellucci‘nin ardından usta oyuncu Willem Dafoe‘nin de filmde rol alacağı duyuruldu.

Beetlejuice 2“de başrolü, “Wednesday” dizisinin yıldızı Jenna Ortega üstlenecek ve ilk filmde Winona Ryder‘ın canlandırdığı Lydia karakterinin kızı olarak hikayeyi devam ettirecek. Winona Ryder, Lydia rolüne; Catherine O’Hara da Lydia’nın annesi Delia rolüne geri dönüyor.

Monica Bellucci, Keaton’ın Beetlejuice karakterinin eşi olarak kadroya dahil oldu. Willem Dafoe’nin ise ahiretteki doğaüstü dünyanın yetkili kişilerinden birine hayat vereceği belirtiliyor. Oyuncu kadrosunda ayrıca Justin Theroux da var fakat hangi rolde izleyici karşısına çıkacağı henüz belli değil. Film 6 Eylül 2024’te vizyona girecek.

Willem Dafoe’nin gelecek projeleri arasında; Emma Stone ve Mark Ruffalo‘yla birlikte rol aldığı, Yorgos Lanthimos imzalı “Poor Things” ve Wes Anderson‘ın yıldızlarla dolu filmi “Asteroid City” yer alıyor. Aktör ayrıca “The Lighthouse” filminde birlikte çalıştığı Robert Eggers ile “Nosferatu” yeniden çevrimi için bir kez daha bir araya gelecek.