You are currently viewing “Rebel Moon” ve “Army of the Dead” Aynı Evrende Geçiyor

“Rebel Moon” ve “Army of the Dead” Aynı Evrende Geçiyor

  • Post author:
  • Post category:haberler

Zack Snyder, yakında çıkacak Netflix filminin zombi filmi “Army of Dead” ile aynı evrende geçtiğini açıkladı.

.

Yönetmen Zack Snyder, yakında çıkacak iki bölümlük uzay operası filmi “Rebel Moon”un Netflix zombi filmi serisi “Army of the Dead” ile aynı sinematik evreni paylaştığını açıkladı.

Gelecek ay “Rebel Moon” filmlerinin ilki olan “Rebel Moon – Part 1: A Child of Fire” 22 Aralık’ta Netflix kütüphanesine eklenecek. Filmin tanıtımı için Total Film ile konuşan Snyder, “Army of the Dead” filminin, bu filme dahil edilemeyen oldukça geniş bir mitolojiye sahip olduğunu belirtti. Bu, “Rebel Moon”dan bir karakterin, henüz hayata geçirilemeyen “Army of the Dead” animasyon dizisinde olmasını da içeriyor.

Sneyder, prequel filmi “Army of Thieves” ile birlikte “Army of the Dead: Lost Vegas” adlı bir animasyon dizisinin de üzerinde çalışıldığını ancak yapımın tamamlanmadığını açıklıyor. Bu dizi farklı evrenler arası geçişlerle öne çıkacaktı:

Dizinin bir noktasında bir portaldan başka bir boyuta geçiyorlar ve o diğer boyutta karşılaştıkları karakterler var. Rebel Moon’da bir bardalar ve uzaylılardan biri animasyondaki karakterlerden biri. Yani kesinlikle paylaşılan bir evren.

Ölümsüzlerin salgınının ilk günlerini anlatan bu dizinin hangi aşamada olduğu konusunda Snyder, senaryoların, animasyonların ve ses kaydının tamamının tamamlandığını söylüyor: “Böylece onu çılgın animasyon biçiminde bile izleyebilirsiniz; tüm bölümü izleyebilirsiniz.”

“Rebel Moon Part 1” 22 Aralık’ta, “Rebel Moon Part 2” ise 19 Nisan’da Netflix’te yayınlanacak. “Army of the Dead” ve prequel filmi “Army of Thieves” de Netflix’ten izlenebilir.