You are currently viewing Kevin Hart Başrollü Netflix Soygun Komedisi “Lift”ten İlk Fragman

Kevin Hart Başrollü Netflix Soygun Komedisi “Lift”ten İlk Fragman

  • Post author:
  • Post category:haberler

Netflix, yıldızlarla dolu aksiyon komedisi “Uçuk Bir İş”ten resmi fragmanı yayınladı.

Netflix, başrollerinde Kevin Hart, Gugu Mbatha-Raw, Vincent D’Onofrio, Sam Worthington ve Jean Reno‘nun yer aldığı, yerden kilometrelerce yukarıda geçen aksiyon komedisi “Lift“in (Uçuk Bir İş) tam fragmanını yayınladı.

Kimlik hırsızlığından kara para aklamaya kadar çeşitli büyük dolandırıcılıkların üstesinden gelen uluslararası bir soygun ekibinin hikayesini anlatan filmin yönetmenliğini “The Fate of the Furious” ve “The Italian Job” yönetmeni F. Gary Gray yapıyor.

Ekibin izini süren yetkililer, onlara suçlamaların düşürülmesi karşılığında reddedemeyecekleri bir teklif sunarlar; yarım milyon dolarlık altını çalmak. Ancak bu işi Londra’dan Zürih’e gitmekte olan bir Boeing 777’de yapmaları gerekmektedir!

Oyuncu kadrosunda ayrıca Billy Magnussen, Paul Anderson, Burn Gorman, Ursula Corbero, Kim Yoon-ji, Viveik Kalra ve Jacob Batalon da yer alırken, senaryoyu Daniel Kunka ve Jeremy Donner yazdı.

Hart, Gray, Matt Reeves, Simon Kinberg, Brent O’Connor, Patricia Braga, Audrey Chon, Adam Kassan ve Brian Smiley yapımcılığı üstleniyor.

Aslında 2023 Ağustos’unda izleyiciyle buluşması planlanan fakat diğer bazı Netflix filmleriyle birlikte önümüzdeki yıla ertelenen “Lift” 12 Ocak’ta Netflix kütüphanesine eklenecek.

Netflix, Bu Yıl Çıkacak 6 Filmini 2024’e Erteledi