You are currently viewing Pedro Pascal’lı Korku Filmine Norveçli Yıldız Renate Reinsve Katıldı

Pedro Pascal’lı Korku Filmine Norveçli Yıldız Renate Reinsve Katıldı

  • Post author:
  • Post category:haberler

“Dünyanın En Kötü İnsanı” filmiyle parlayan yıldız, “Barbarian” yönetmeninin yeni korku filminde rol alacak.

Beyazperde

Oscar adayı “Dünyanın En Kötü İnsanı” (The Worst Person in the World) filmiyle geniş çapta tanınırlık kazanan Norveçli yıldız Renate Reinsve, “Weapons” adlı korku filminde Pedro Pascal‘a eşlik edecek.

Geçtiğimiz yıla damgasını vuran korku filmlerinden biri olan “Barbarian“ın senaristi ve yönetmeni Zach Cregger‘in yöneteceği film Paul Thomas Anderson‘ın 1999 yapımı “Magnolia” filmine benzer bir tonda, “birbiriyle ilişkili, çok katlı korku destanı” olarak tarif ediliyor.

Senaryosunu da Zach Cregger’in yazdığı filmin konu detayları ve Pedro Pascal ile Renate Reinsve’nin karakterlerine dair ayrıtınılar şimdilik gizli tutuluyor ancak The Hollywood Reporter’ın haberine göre film, küçük bir kasabada aniden ortadan kaybolmaya başlayan liseli gençlerle ilgili bir gizemin etrafında oluşan bir hikaye anlatacak.

2011’den beri oyunculuk yapan Reinsve, Joachim Trier‘in romantik komedi – dram filmi “Dünyanın En Kötü İnsanı” ile uluslararası alanda tanınırlık kazandı. 2021 yılında Cannes Film Festivali’nde prömiyer yapan film büyük beğeni topladı ve Reinsve En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’nü kazandı. Ayrıca BAFTA’ya da aday gösterildi.

Son dönemin en çok konuşulan yıldızlarından biri olan Pedro Pascal, son olarak “The Last of Us” dizisiyle izleyicilerle buluştu. Aktörün sıradaki sinema projeleri arasında ise Ridley Scott‘ın “Gladyatör” devam filmi, Ethan Coen‘in ilk solo yönetmenlik denemesi “Drive-Away Dolls” var.