You are currently viewing “Oppenheimer” Yıldızı Cillian Murphy “Barbie” Devam Filminde Oynamaya Sıcak Bakıyor

“Oppenheimer” Yıldızı Cillian Murphy “Barbie” Devam Filminde Oynamaya Sıcak Bakıyor

  • Post author:
  • Post category:haberler

Murphy, olası bir Barbie devam filmine Ken olarak katılma fikrine açık…

.

Oppenheimer” yıldızı Cillian Murphy, “Barbie”nin devamı için yeşil ışık yakılırsa Ken’in başka bir versiyonunu oynamaya açık olduğunu söyledi.

Greta Gerwig‘in yönettiği “Barbie“, Barbie diyarından ayrılıp Gerçek Dünya’ya doğru bir maceraya atılan ünlü Mattel bebeği olarak Margot Robbie‘yi takip ediyor. Filmde Barbie’nin çok sayıda farklı versiyonunun yanı sıra Ryan Gosling‘in canlandırdığı ana versiyon dahil olmak üzere Ken’in de birden fazla versiyonu var.

Aynı gün vizyona girerek büyük ses getiren “Barbie” ve “Oppenheimer” yıldızlarına, SAG-AFTRA grevi başlamadan hemen önce gerçekleştirilen tanıtım turu röportajlarında diğer filmler ve bu tatlı rekabet hakkında da sorular soruldu. Oyuncu kadroları birbirlerini destekleyip izleyicileri her iki filmi de görmeleri için sinema salonlarına davet ederken en ilginç sorulardan biri Nolan’ın filminde atom bombasının mucidi J. Robert Oppenheimer’a hayat veren Cillian Murphy’e yönetildi.

Omeleteve tarafından YouTube’da paylaşılan bir röportajda, aktöre olası bir “Barbie 2″de Ken’i oynamakla ilgilenip ilgilenmeyeceği sorulduğunda şu yanıtı verdi: “Barbie 2 filminde Ken’lerden birisini oynar mıydım? Kesinlikle evet. Senaryoyu bir okuyalım ve üzerine tartışalım.”

Murphy ardından iki filmin aynı anda vizyona girmesinin güzelliğine değindi: “Barbie’yi izlemek için sabırsızlanıyorum. Sinema için harika olduğunu düşünüyorum. Biliyorsunuz, bu yaz bir sürü harika film var.”

“Barbie 2” henüz resmi olarak duyurulmadı. Filmin aynı zamanda yapımcısı olan Margot Robbie, TIME’a verdiği röportajda olası devam filmi hakkında şunları söylemişti: “Bence bir yandan devam filmlerini planlarken bir yandan da ilk filmi geliştirmeye çalışırsanız kendinizi bir tuzağın içinde bulabilirsiniz.”

Ancak şimdi, Gerwig’in filminin gişedeki muazzam başarısı, Warner Bros. ve Mattel için bir devam filmini çok daha cazip bir teklif haline getirecek ve yakın zamanda “Barbie 2″ye dair açıklamalar duyabiliriz.