You are currently viewing Netflix “Enola Holmes 3” İçin Çalışmalara Başladı

Netflix “Enola Holmes 3” İçin Çalışmalara Başladı

  • Post author:
  • Post category:haberler

Millie Bobby Brown başrollü seri devim ediyor…

Netflix

Netflix şu sıralar Millie Bobby Brown ve Henry Cavill‘in başrol oynadığı “Enola Holmes” film serisinin üçüncü filminin senaryosu üzerinde çalışıyor.

Sherlock Holmes’un, Enola adında dedektif olmaya karar veren kendinden küçük bir kız kardeşi olduğu fikrine dayanan ilk film, 2020’de yayınlandığında büyük bir pandemi erken dönem başarı öyküsü oldu. Geçen yılın sonlarında gösterime giren bir devam filmi de ilk film gibi olumlu yorumlar aldı.

Netflix Film şefi Scott Stuber, Collider ile konuşurken, Netflix’in “Stranger Things“de çıkış yapan ve “kendilerinden yetişen” Millie Bobby Brown ile büyük gurur duyduğunu ve Enola’nın hikayesini onunla birlikte anlatmaya devam edecekleri için heyecan duyduklarını söyledi.

Haber, Netflix’in Brown’ın 2024’te çıkacak yeni fantastik filmi “Damsel“in posterinin de prömiyerini yaptığı sırada geldi. Yönetmenliğini Oscar adayı İspanyol film yapımcısı Juan Carlos Fresnadillo‘nun üstlendiği film, yakışıklı bir prensle evlenmeyi mecburen kabul eden ve kurban edilmek üzere korkunç bir ejderhanın yaşadığı mağaraya atılan fakir bir kızı konu alıyor.


Netflix