You are currently viewing “Candy Cane Lane” Fragman: Eddie Murphy’nin Noel Planları Ters Gidiyor!

“Candy Cane Lane” Fragman: Eddie Murphy’nin Noel Planları Ters Gidiyor!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Eddie Murphy’nin başroldeolduğu fantastik komedi filminden yeni fragman yayılandı.

Amazon Studios, 1 Aralık’ta Prime Video’da izlenebilecek olan Eddie Murphy ve Tracee Ellis Ross liderliğindeki yeni tatil komedisi “Candy Cane Lane“in tam fragmanını yayınladı.

Bu çılgın macerada Murphy, mahallesinin her yıl düzenlenen Noel ev dekorasyonu yarışmasını kazanmak isteyen hırslı bir adam olan Chris’i canlandırıyor. Chris, kazanma şansını arttırmak için Pepper adındaki haylaz bir elfle yanlışlıkla bir anlaşma yaptıktan sonra, Pepper tüm kasabayı kasıp kavuran bir büyü yapar.

Ailesinin tatilini mahvetme riskini göze alan Chris, karısı Carol ve üç çocukları, Pepper’ın büyüsünü kırmak, sinsi büyülü karakterlerle savaşmak ve Noel’i herkes için kurtarmak için zamana karşı yarışmak zorundadır.

Filmde Eddie Murphy’e Jillian Bell, Thaddeus J. Mixson, Ken Marino, Nick Offerman, Robin Thede, Chris Redd, Genneya Walton, Madison Thomas, D.C. Young Fly, Riki Lindhome, Anjelah Johnson-Reyes, Lombardo Boyar, Danielle Pinnock ve Timothy Simons eşlik ediyor.

Senaryosu Kelly Younger tarafından kaleme alınan filmi Reginald Hudlin yönetti. Brian Grazer, Karen Lunder ve Charisse Hewitt-Webster’ın yanı sıra Eddie Murphy de yapımcılığı üstleniyor.