You are currently viewing Çalışırken Birine Asılmamanız İçin 3 Neden

Çalışırken Birine Asılmamanız İçin 3 Neden

  • Post author:
  • Post category:Sohbet
  • Post comments:0 Yorum

İnsanların çalışırken ne kadar iyi olduklarını hiç fark ettiniz mi? Elbette birkaç istisna vardır, ancak barda olduğunuzdan daha kolay gülümserler ve yorumlarınıza daha iyi yanıt verirler. Olayları bu şekilde düşünerek, birisine işteyken asılmanın bir sevgili bulmanın en iyi yolu olduğuna karar verebilirsiniz. Sonuçta seni kim suçlayabilir? O kadın siparişinizi aradığında çok nazikti ve tüm doğru sinyalleri aldığınızı hissettiniz. Adam, somonunuzla gitmek için doğru şarabı bulmanıza yardım ettiğinde çok arkadaş canlısıydı.

Peki, ondan numarasını istediğinde neden çekiniyordu? Sen kurnazca makbuzda rakamlarını bıraktığında neden aramadı?

Denkleminiz üzerinde çalışırken kilit bir faktörü dikkate almıyordunuz ve bu, bu insanların iş başında olduğu gerçeğidir .

Bir tür müşteri hizmeti veya bir müşterinin ihtiyaçlarını karşılamayı içermeyen, insanlarla yüz yüze olan herhangi bir işe sahip olmak nadirdir. İşteyken arkadaş canlısı olan insanlar, insanların önüne çıktıklarında kim olmaları gerektiğini bildikleri için iş dışında o kadar arkadaş canlısı olmayabilirler. Bu, özellikle perakende sektöründe çalışan veya müşterilerle sürekli yüz yüze iletişim halinde olan bizler için geçerlidir. Genel olarak bir müşteriye karşı nazik ve özenli olmak, kötü bir hal alabilecek ve hatta daha baştan olmasını engelleyebilecek bir durumu dağıtmak için harikalar yaratır.

Bu, kendinizi çalışan ancak aşağıdaki nedenlerle asılmak istemeyen birine asılırken bulabileceğiniz anlamına gelir:

1) İşyerinde asılmak garip çünkü çalışanın gidebileceği hiçbir yer yok. Orada durup endişelerinizi dinlemeleri için para alıyorlar ve diğer müşterilere yardımcı olmak için oldukları yerde kalmaları gerekiyor. Bu yüzden, asıldığın kadının seninle çaresizce konuşmak istediği için kaldığını düşünebilirsin, ama işinin bir parçası olduğu için arkadaşça davranması daha olasıdır.

2) Çalışanı, sizi gücendirmek veya size yalan söylemek gibi tuhaf bir duruma sokar. Bir kıza güzel olduğunu söylemek, onun gerçekten takdir ettiği bir iltifat olabilir, ancak bunun ötesine geçerseniz, ya egonuzu ve olası satışı önlemek için arkadaşça davranmaya devam edecek ya da sizi gücendirme riskini alacaktır. Bir çalışana gücendiklerinde (uygunsuz davrandıkları için olsa bile) şikayette bulunacak insanlar var, bu yüzden dikkatli olmak gerekiyor. Telefonda bir müşteri destek görevlisiyle konuşuyor olsanız bile bu geçerlidir. İyi bir iş çıkardığı için teşekkür edilmek güzel olsa da, birine sesinin seksi olduğunu söylediğinizde veya evli olup olmadıklarını sorduğunuzda çok tuhaf bir hal alıyor.

3) Hepsini daha önce duydular. Perakende veya müşteri hizmetlerinde çalışan birinin düzenli olarak ilgilendiği tüm insanları düşünün. Bunların dışında, bazı insanlar uygunsuz olsun ya da olmasın çekici buldukları kadınlara asılacaklar. Yani birine güzel olduğunu veya sesinin seksi olduğunu söylüyorsanız, bunu daha önce duymuşlardır. Elbette, bilgisayarınızı tamir eden sakallı ateşli kız bir kahramandır ve bunun için ona teşekkür etmek istersiniz, ancak bütün gün yabancılara iyi davranmak zorunda kalmanın ve ardından kibarca geri çevirmenin ne kadar yorucu olduğunu bir düşünün. ilerlemeler.

Bunun yerine sadece bir konuşma başlatın. Sohbeti cinselleştirmeyin veya görünüş hakkında konuşmayın, çünkü bu  hızla ürkütücü olabilir. Bazı insanların sizinle işyerlerinde tanışmış olsalar bile sizinle çıkmak isteme ihtimalleri vardır, ancak bu onları tek göreceğiniz veya onlarla konuşacağınız zamansa, bir şans verin deriz. . Kişiyi herhangi bir sinyali okuyacak kadar iyi tanımıyorsunuz ve gününü gün etmek yerine, onu rahatsız hissettirme ihtimaliniz çok yüksek.

Elbette, nefeslerini kesen evlilik dışı ilişkiler arayan açık fikirli insanlar bulmak için Sima Sohbet’ı her zaman inceleyebilirsiniz .

Bir yanıt yazın