You are currently viewing İlk Buluşmaya Nasıl Hazırlanırsınız?

İlk Buluşmaya Nasıl Hazırlanırsınız?

  • Post author:
  • Post category:Sohbet
  • Post comments:0 Yorum

İlk buluşmalar sinir bozucu olabilir.

Bazı randevular daha başlamadan başarısız olmaya mahkum olsa da, potansiyel sevgilinizle ilk görüşmenize hazırlanmak için yapabileceğiniz bazı basit şeyler var.

Rahat bir atmosfer sağlamak, gündelik sohbeti sürdürmek ve bu zahmetsiz sakinlik havasını sürdürmek, gerçek hayatta asla kullanamayacağınız türden bir tavsiye gibi görünüyor. Bu sözde ipuçları, “sadece kendin ol” ile hemen orada. Birisi bunu söylediğinde, aslında sadece kendin olmayı neredeyse imkansız hale getiriyor çünkü kim olduğun hakkında çok fazla düşünüyorsun!

Pekala, bu basmakalıp tavsiyeyi, sizi ve sevgilinizi gerçekten rahat ettirecek, uygulanabilir ipuçlarına dönüştürmek için buradayız.

Doğru noktayı seçin Pensilvanya Üniversitesi’ndeki
psikologlara göre , insanlar ilk üç saniye içinde partnerleriyle yatmak isteyip istemediklerini bilirler, ancak bu ilk üç saniyeden sonra başarılı bir şekilde ilerlemek, ikisi arasındaki kimyayı açıkça anlamayı gerektirir. senin. Atmosfer önemlidir ve seçtiğiniz deneyim türü, birini tanımanın ne kadar kolay olduğunu belirleyebilir.

Akşam yemeği ve içecekler kesinlikle gidilmesi gereken şeylerdir, ancak onlara unutamayacakları bir gece vermek istiyorsanız, yürüyüş yapmak veya birlikte kursa gitmek gibi daha etkileşimli bir etkinlik düşünün. Çok hareket ettiğiniz ortamlarda, onlara dokunmak ve bedenlerinizin yakınlığına tepkilerini ölçmek için daha fazla fırsatınız ve bahaneniz var.

Ancak kendinizi tek bir yerle sınırlamayın. Güvende olmaya karar verdiyseniz ve bir kafede buluştuysanız, bu samimiyeti kurmaya devam edebilmek için yürüyüşe çıkın veya bir şeyler içmek için dışarı çıkın.

Cesur ve kendinden emin ol
Bu, önceden bir otel odası rezervasyonu yapmak anlamına gelmez, ancak onlara yaklaşma, kendileri ve yaşamları hakkında sorular sorma ve bilinçli olarak flört etmek için hamleler yapma fırsatını kullanın. Dokunmak, gülmek ve vücudunu size doğru çevirmek gibi vücut dili ipuçları varsa, o zaman sizinle flört ediyor demektir ve bu sizin öpücüğe gitme sinyalinizdir.

Eğer kimya oradaysa, bütün gece hem konuşup hem de güldüyseniz, o zaman cesur olun ve harekete geçin. Masum bir öpücüğün nereye varacağını asla bilemezsin.

Dikkatli olun
Dinleyin, gülümseyin, sorular sorun. Bir sunucu kurmanın inceliklerini açıklarken veya son davalarında atıfta bulundukları içtihatları tanımlarken kaybolmuş olsalar bile, söyledikleriyle ilgilendiğinizi gösterin.

Ancak randevunuzun sorular tarafından yönetilmesine izin vermeyin. Asla bir iş görüşmesi ya da 20 soruluk bir oyun gibi gelmemeli. Konuşma, bir konudan diğerine doğal olarak akmalıdır, eğer onu vuruyorsan.

Bununla birlikte, bazen konuşma eksik olabilir, ancak fiziksel kimya açıkça oradadır. Bunun ne olduğunu kabul edin ve aslında yeni bir ganimet araması bulduğunuzda yeni bir ilişkiye başladığınızı düşünerek kendinizi kandırmayın. Bu da harika olabilir, ancak daha fazlasını arıyorsanız değil.

Üç gün kuralını
göz ardı edin Bu kural Viktorya döneminde yaratılmış olmalı, çünkü toplum başka hangi zamanlarda ilişkiler konusunda bu kadar ağırbaşlı olmuştur? Aslında, Statistic Brain , bir erkeğin ilk buluşmadan sonraki 24 saat içinde aramaması durumunda, gerçekten arama şansının yalnızca %12 olduğunu bildiriyor. (Bir AOL araştırması, erkeklerin %91’inin sizden gerçekten hoşlanırlarsa üç gün içinde arayacaklarını bildiriyor.) Neyi bekliyorsunuz? Tarihe geçmeden önce ilgilendiğinizi açıkça göstermek için onları arayın veya mesaj atın.

Tabii evli değillerse. Ardından onlara SimaSohbet.Com aracılığıyla gizlice mesaj gönderin.

Bir yanıt yazın