You are currently viewing Cinsel İçerikli Mesajlaşmada Yapılması ve Yapılmaması Gereken 8 Şey

Cinsel İçerikli Mesajlaşmada Yapılması ve Yapılmaması Gereken 8 Şey

  • Post author:
  • Post category:Sohbet
  • Post comments:0 Yorum

Birine yaramaz mesajlar göndermek, herhangi bir sohbeti canlandırmanın harika bir yoludur. Partneriniz olsun ve her şeyi renklendirmek istiyor olun ya da hiç tanışmamış olun, seks mesajlaşması mesajlaşmayı bir sonraki seviyeye taşıyabilir.

Ashley Madison’daki birçok üye, aradıkları bir şey olarak seks yapmayı içerir. Cinsel içerikli mesajlaşma, bir fanteziye giden yolun bir parçası olarak, ateşli bir ilişki için beklenti oluşturma yöntemi olarak veya yalnızca çevrimiçi bir sohbet ilişkisi olarak dahil edilebilir.

Herkes yapıyor

Drexel Üniversitesi’nde yapılan bir araştırmaya göre, yetişkinlerin neredeyse %90’ı en az bir kez seks mesajı attığını söylerken, %82’si bunu geçen yıl içinde yaptığını söylüyor. Aynı araştırma, cinsel içerikli mesajlaşmanın daha yüksek cinsel tatmin ile doğrudan ilişkili olduğunu buldu; bu, seks oyununuzu noktaya getirmek için harika bir neden.

Cinsel içerikli mesajlaşma sanatında ustalaşmak biraz zaman alabilir. İnsanlar ya çok utangaç olurlar ya da çok güçlü ve kaba davranırlar ve seks mesajlarınızın yapması gereken son şey kimseyi rahatsız etmektir.

Bu sekiz ipucuyla sizin için yıkmak için buradayız:

Yavaş başla 

İlginizi çeken kadının sil veya engelle düğmesine basmasınaneden olabilecek *istenmeyen penis resmi* yapmayın .

Do: Bütün gün seni düşündüm. Eve gidip tüm kıyafetlerini yavaşça çıkarmak için sabırsızlanıyorum.

Başlat ama yıldırma

Dikkat etmek. Seks partnerinizin yanıtı da aynı derecede seksi olmalıdır. Konuyu saptırmaya veya değiştirmeye başlarlarsa, şansınızı zorlamayın.

Birisi biraz seksi mesajlaşmaya tamamen kapılmış olsa da, çok kaba veya aşırı saldırgan olmak onları kapatabilir. Kötü cinsellik görgü kuralları size o potansiyel randevuya mal olabilir veya eşinizi tamamen kapatabilir.

Yapma: Hadi bebeğim, bana ne yaparsın?

Yapın: Gizli fanteziniz nedir?

Partnerinizin dahil olmasını sağlayın

İstendiklerini ve arzulandıklarını ve oyununuzun ayrılmaz bir parçası olduklarını hissettirin, çünkü öyleler! Her şeyi kendinizle ilgili yaparsanız ve karşılık vermezseniz veya onları eylemin bir parçası olarak tutmayı unutursanız, konuşmanızın erken bitmesi riskiyle karşı karşıya kalırsınız.

Yapmayın: Çoğunlukla “ben” ifadeleri içeren bir metin paragrafı.

Yapın: İfadeleri ve soruları içeren ileri geri değiş tokuşlar.

Taklit, pohpohlamanın en yüksek biçimidir

Herkesin anın sıcağında kullandığı belirli kelimeler veya ifadeler vardır. Partnerinizi iyi tanıyorsanız, bu kelimeleri dinleyin ve onlara tekrarlayın. İster günlük konuşmalarında kullandıkları bir şey, ister sayfaların arasına fısıldadıkları cümleler olsun, bunları mesajınızda kullanın.

Sık sık “sıcak” gibi kelimeler kullanıyorlarsa onu kullanın ve kötü gramerin yanı sıra sevmedikleri kelimelerden uzak durun. (Kendinizi sıcak ve ağır hissettiğinizde bunun zor olabileceğini biliyoruz, ancak onlar tam cümleler yazıyorsa siz de öyle olmalısınız.)

Yapmayın: RU DTF?

Yapın: Bunu bana yaptığınızda çok sıcak oluyor…

Fantezi faktörünü artırın Denemek istediğiniz bir şey varsa , seks yapmak iyi bir buz kırıcı olabilir. Yatak direklerine bağlanmak isteyip istemediğinizi, yaramazlık yaptığınızı ve bir şaplağı hak ettiğinizi düşünüyorsanız, onlara söyleyin!

Seks partneri potansiyel bir randevu ise, bu, ilgilendiğiniz şeyleri nazikçe ortaya çıkarmanın harika bir yolu olabilir – sizi yatak odasına bile sokmadan önce sizi neyin çılgına çevirdiğini zaten bilmelerini sağlamak. Elbette, Sima Sohbet aracılığıyla tanıştıysanız , profiliniz, benzer düşünen kişileri çekebilmeniz için ilgi alanlarınızı listelemek için de iyi bir yerdir.

Yapmayın: Yani her şeye hazırım.

Yap: Bağlanmayı seviyorum, o yüzden düğüm atmaya başla!

Yapmayın: Gülmek Kasıtlı olarak aşırıya kaçtığınız gerçekten açık bir seks seansı yapmıyorsanız, asla “lol” ile yanıt vermeyin. Size karşı savunmasız olan birinin isteyeceği son şey, yanlış bir şey söylemiş gibi hissetmektir. Özellikle metin aracılığıyla gülmek , onlarla değil , onlara gülmek olarak algılanabilir.

Açıklayıcı Olun Resimler göndermek, ikinizin de havasına girmenin harika bir yolu olabilir ve özellikle erkekler görsel olarak çok uyarılır, ancak bunu aşırıya kaçmak istemezsiniz. Selfie çekmek ve göndermek için konuşma akışını kesmek yerine, şu anda ne yaptığınızı açıklamak için çok açıklayıcı bir metin kullanın.

Yapmayın: Fotoğraf çekerken yarım saat asılı bırakın.

Yapın: Ne giydiğinizi, kendinize nasıl dokunduğunuzu ve onlara nasıl dokunmak istediğinizi açıklayın.

Profesyonel ipucu: Bir dahaki sefere dışarı çıkmaya hazırlanırken veya hafta sonu yatakta tembelce dinlenirken, ateşli ve yoğun mesajlaşma sırasında göndermek üzere telefonunuza kaydedebileceğiniz bazı seksi fotoğraflar çekin.

Amacı olan gerçek
bir Sext yapın ve aklınızda bir nihai hedef olsun. Cinsel mesajlaşmayı her zaman rastgele seksi bir tavlama olarak kullanabilirsiniz, ancak aynı zamanda buluşmaya yol açan yoğun bir seans da olabilir. İster yeni bir ortak, ister halihazırda çıktığınız biri olsun, bundan ne elde etmek istediğinizi netleştirin. Bir toplantı planlamak için anı kullanın ve zaman ve niyetleriniz konusunda net olun.

Yapmayın: Yanıt veremeyeceklerini bildiğinizde onlara mesaj göndermeyin (çocuklarıyla akşam yemeği)

Yapın: “Peki bunu IRL’yi ne zaman gerçekleştiriyoruz?”

Peki, ne bekliyorsun? Bu cinsel içerikli mesajlaşma ipuçlarını test edin ve oturumunuz kesinlikle buharlı olacak.

Bir yanıt yazın