You are currently viewing Günlük Afrodizyaklar

Günlük Afrodizyaklar

  • Post author:
  • Post category:Sohbet
  • Post comments:0 Yorum

Yemek yemek ve seks kolayca hayattaki en iyi şeylerden bazılarıdır. Sima Sohbet‘daki üyelerimiz her zaman seks hayatlarını daha ilginç, daha heyecanlı ve biraz daha çılgın hale getirmenin yollarını arıyorlar. Bu nedenle, bu afrodizyaklardan bazılarını yatak odanıza veya sadece diyetinize dahil etmenizi öneririz. Hatta bazıları erektil disfonksiyonu gidermeye veya arzuyu yeniden uyandırmaya yardımcı olabilir.

Bu listede herhangi bir kobra kanı veya babun idrarı bulamayacak olsanız da, tipik tavsiyelerin ötesine geçmek ve gerçekten bazı sınırları zorlamak istedik.

İstiridyeler

İstiridye, yerken duyusal deneyim nedeniyle uzun zamandır en cinsel gıdalardan biri olarak lanse edilmiştir. 18. yüzyıl aşığı Casanova’nın her gün 50 kaygan çiğ yumuşakça ile kahvaltı yaptığı söyleniyor.

Çalışmalar , yüksek çinko konsantrasyonlarının yanı sıra nadir amino asitlerin de libido artışına neden olabileceğini ve onları en popüler afrodizyak haline getirdiğini bulmuştur.

Bir sonraki randevu gecenizde bir istiridye barına gidin ve araştırmaların doğru olup olmadığına bakın.

Avokado

Tarihsel olarak, Aztekler avokadoya “ahucati” (testis anlamına gelir) adını verdiler ve cinsel gücü artırma yeteneğini öne sürdüler. Japon kültüründe, avokado yağı kapsüllerini tüketmenin cinsel gücü artırdığı söylenir ve Illinois Üniversitesi’nde gıda ve beslenme profesörü olan Ph.D. Barbara Klein bile bize doktorların ve beslenme uzmanlarının buna “seks vitamini” dediğini hatırlatır. ‘

Smoothie’lerinize, salatalarınıza biraz avokado ekleyin veya seksi bir tatlı için bir parça bitter çikolatalı avokado pudingi çırpın.

Şili biberi

Baharatlı yiyeceklerin sizi ruh haline soktuğu söylenir ve bunun nedeni, çoğu kırmızı biberde bulunan ve cinsel uyarılma sırasında bedensel reaksiyonları taklit eden kapsaisin yüzündendir. Baharatlı biberler kan akışını artırır ve sizi terleterek vücudunuzu çoktan tutkunun sancıları içinde olduğunu düşünmeye sevk eder. 

Bu baharatlı sıcak çikolatayı ya da bir tabak nachos’u (guacamole ile!) en baharatlı biberlerle deneyin.

Bal

Bu nefis tatlıyı yaratma süreci nedeniyle uzun süredir doğurganlığın ve üremenin sembolü olan bal, hem erkeklerde hem de kadınlarda cinsel isteği artırmaya yardımcı olabilir .

Eski hekim Hipokrat, cinsel gücü artırmak için bal reçete etti ve doktorlar, borun hormon seviyelerini düzenlediği ve uyarılma sırasında kana salınan nitrik oksit üretmeye yardımcı olduğu sonucuna vardılar.

Libidonuzu harekete geçirmek için bu kokteyllerden birini balla çırpın.

Kuşkonmaz

Kuşkonmaz sadece kalsiyum, E vitamini ve potasyum bakımından yüksek değildir, aynı zamanda hepsi orgazmınızın yoğunluğunu artırmak için hareket eden tiamin ve folik asitler içerir. Kama Sutra, onu bir macun olarak içmeyi bile tavsiye ediyor. Alt bölgelerinizin kokusunu ve tadını değiştirebilse de, bu afrodizyak garnitürün orgazmik faydaları kokudaki değişiklikten daha ağır basabilir. (Aksine, dışkılarınızın daha tatlı olmasını istiyorsanız, daha fazla narenciye bazlı meyve yiyin.)

Bir çiseleyen zeytinyağında kızartın veya bir çorbada püre haline getirin ve soğuk olarak servis yapın.

Muz

Kuşkonmaz kokusu sizi tahrik etmiyorsa, basit bir muz yeme eylemi, potasyumun kas gücünü artırmaya yardımcı olması sayesinde orgazmınızı daha yoğun hale getirebilir. Fallik şekil ve onu yeme yöntemi de acıtmaz.

Muzlu gözleme veya krep ile yatakta kahvaltı yapmayı deneyin. Sadece fazladan krem ​​şanti getirdiğinizden emin olun.

Kahve Mindlab Uluslararası Laboratuvarı tarafından Sussex’te yürütülen bir araştırma sırasında, kahve kokusunun kadınlar için büyük bir tahrik unsuru olduğu bulundu. Alkaloidler cinsel performansın korunmasına yardımcı olurken, kahve içmek dayanıklılığı artırabilir ve mutlu bir dopamin akışı sağlayabilir.

Bu sizin için yeterli kanıt değilse, bir araştırma kafein enjekte edilen dişi farelerin doyumsuz seks canavarları haline geldiğini buldu.

Çikolata

Çikolatanın aslında bir afrodizyak olup olmadığına dair bazı çelişkili kanıtlar olsa da, romantik ve şehvetli çağrışımlar tek başına siz ve eşiniz arasında bir destek sağlayabilir. Bilim adamları, fenetilamin ve triptofanın sırasıyla serotonin üretmede ve aşık olduğumuzda beyinde salınan uyarıcıyı taklit etmede rol oynayan ana maddeler olduğunu iddia ediyorlar.

Ek olarak, kakao çekirdeğinde bulunan yüksek dozda flavanoller kan damarlarını gevşetebilir ve beyne kan akışını uyarabilir.

Çikolata fondü, geceyi birbirine yapışarak geçirmenin tatlı bir yoludur.

Aşağıdaki yiyecekler teknik olarak afrodizyak değildir, ancak partnerinizle birlikte yenildiğinde yine de süper şehvetli olabilir.

Çilekler

Fransızlar bir zamanlar çileği inanılmaz afrodizyak olarak kabul ederken, hatta yeni evlileri çilek çorbasıyla beslerken, bunu destekleyecek hiçbir bilimsel kanıt yoktur. Bazı akrobatik pozisyonlar üzerinde çalışıyorsanız kullanışlı olabilecek eklem iltihabını azaltmaya yardımcı olan antioksidanlar ve fitokimyasallar içerirler, ancak çileklerle ilgili en şehvetli deneyim, onları partnerinize beslemekten gelir.

Çifte çileği bulup özel biriyle ikiye bölerseniz gerçek aşkı getireceğine dair bir efsane bile vardı.

Afrodizyak etkiyi arttırmak için çikolata fondülerinize çilek eklediğinizden emin olun.

Krem şanti

Laktoz intoleransınız yoksa, krem ​​şanti vücudunuz üzerinde hiçbir etkiye sahip olmayacak veya libidonuzu artırmayacaktır. Bununla birlikte, eşinizi bu tatlı tatlıyla örtmek ve yalamak çok seksi.

Kirazlar İyi hissettiren vitaminlerle (A,C,E, potasyum, magnezyum, folat ve demir) dolu olmalarına rağmen, cinsel hünerinize gerçekten yardımcı olacaklarına dair hiçbir kanıt yoktur. Tabii sapı dilinizle bağlayamazsanız. İşler. Her. Zaman.

Hangi tür afrodizyak veya yiyecek denemeyi seçerseniz seçin, birlikte yaparsanız bir yemeğin hazırlanması bile seksi olabilir. Öyleyse devam et, dağınık ol. Kimseye söylemeyeceğiz.

Bir yanıt yazın