You are currently viewing Seksi Selfie’ler için Basit Adımlar

Seksi Selfie’ler için Basit Adımlar

  • Post author:
  • Post category:Sohbet
  • Post comments:0 Yorum

Çoğumuz cebimizde her zaman yüksek teknoloji ürünü bir kamera (bazen aramaları yanıtlayan) taşırız, bu nedenle kötü bir profil resmi veya vasatın altında seksi özçekimler için hiçbir mazeret yoktur. 

Hatta AdWeek’e göre Snapchat‘te paylaşılan tüm görsellerin yüzde 74’ü selfie’ler ve Instagram’a her 10 saniyede 1.000 selfie gönderiliyor.

Selfie’ler artık her yerde, bu yüzden en iyi çekimi yapmanıza yardımcı olmak istiyoruz – ister Ashley Madison profiliniz ister bae’nin telefon arka planı olsun, kısa sürede daha seksi selfie’ler çekmenizi sağlayacağız.

Arkanı (zemini) içine koy

Herhangi bir fotoğraf çekmeden önce arka planınızın uygun olduğundan emin olun. Yerdeki çamaşırlar, dağınık bir mutfak veya banyo, başka türlü seksi bir çıtçıtı mahvedebilir. Ne için gittiğinizi düşünün (sevimli, seksi, eğlenceli) ve konumunuzu buna göre seçin.

Parçayı giydir

Gardırop, başarılı seksi özçekimlerin yapı taşıdır. İpek sabahlığınızı veya en dantelli iç çamaşırınızı giydiğinizde hissettiğiniz duyguyu biliyor musunuz? Bu kamerada gösteriyor. Resminizde iletmek istediğiniz tavır için giyin ve sadece kıyafetlerden ekstra güven alacaksınız.

Alay etmek ve kışkırtmak istiyorsanız, ne giydiğinize bir göz atmak son derece kışkırtıcı olabilir. En sevdiğiniz LBD ve öldürücü topuklu ayakkabılarınızı giyiyorsanız, bir banyo aynası özçekimi tepeden tırnağa görünümünüzü yakalayabilir (sadece güzel bir banyo olduğundan emin olun).

Işıklar, kamera, açı! Herkesin tercih ettiği bir tarafı veya açısı vardır, bu yüzden biraz deney yapın ve kendinizinkini bulun. Kim Kardashian “çene aşağıda, kamera yukarıda” açısına yemin ederken, diğerleri telefonunuzu yüzünüze yakın tutmanızı ve doğal ışık kullanmanızı tavsiye ediyor. Dışarıdaysanız, güneşi doğrudan başınızın arkasına koyun .

Geceleri içeride, örneğin yatakta veya uzanmış halde fotoğraf çekiyorsanız, başınızı bir yastıkla destekleyin. Farklı bir renkte (mavi, mor veya kırmızı) yumuşak bir ışık da sert bir flaş veya flüoresan ışık olmadan özçekiminizin ön plana çıkmasını sağlayabilir.

Tüm vücut çekimleri için elinizi kalçanıza koymaktan veya dizinizi patlatmaktan korkmayın. Sizin için neyin işe yaradığını deneyin.

kendini ifade et

Gülümsemek her zaman modadır, ancak seksi selfie oyununuz için tek seçenek gülümsemek değildir. Biraz haylazlık katmak için ağzı kapalı bir şekilde gülümsemeyi deneyin ve Sima Sohbet’ın ünlü ” smize “sini uygulamaya odaklanın. Daha eğlenceli bir şey arıyorsanız, arsız bir somurtma veya kalkık bir kaş çok şey ifade edebilir.

düzenlemek sorun değil

Selfie’nizi çektikten sonra burada durmanıza gerek yok. Filtrelerle, renklerle oynayın ve tatmin olana kadar kırpın. Bir fotoğrafı iyiden mükemmele çekecek ucuz fotoğraf düzenleme uygulamaları bulabilirsiniz ; hatta bazıları sizin için makyaj bile ekler.

Snapchat ve Instagram, ruh halinize bağlı olarak seksiden aptalcaya kadar pek çok yerleşik filtreye sahiptir.

Akıllıca paylaşın

Herkes seksi halinizi veya seksi özçekimlerinizi hak etmez. Alıcı taraftaki kişinin güvendiğiniz biri olduğundan emin olun. Daha riskli çekimler gönderiyorsanız, tanımlanabilir özellikleri (benzersiz dövmeler veya yüzünüz) çıkarmak veya düzenlemek isteyebilirsiniz.

Sadece hayır de

Birkaç özçekim pozu o kadar abartılı ki onlardan kaçınmak en iyisidir. Sadece hayır deyin:

  • Ördek surat
  • Zafer için “V”
  • Spor salonu ayna özçekimleri
  • “Beni uyurken yakaladı”
  • Araba/emniyet kemeri özçekimleri
  • Bulanık özçekimler

Selfie’ler, sosyal medyanızı veya Sima Sohbet profilinizi öne çıkarmanın harika bir yoludur, ancak onları fazla ciddiye almayın. Eğlenmek, kendine güvenmek ve farklı bir yanını paylaşmak için harika bir fırsat.

Bir yanıt yazın