You are currently viewing Hüseyin Rahmi Gürpınar’ın Eserinden Uyarlanan Gerilim Film “Cadı” Şimdi Sinemalarda!

Hüseyin Rahmi Gürpınar’ın Eserinden Uyarlanan Gerilim Film “Cadı” Şimdi Sinemalarda!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Furkan Andıç ve Buse Meral’in başrollerini üstlendiği, Hüseyin Rahmi Gürpınar’ın aynı adlı eserinden uyarlanan “Cadı” vizyona girdi!

Erman Bostan‘ın yazdığı ve yönettiği, başrollerini Furkan Andıç ve Buse Meral‘in üstlendiği psikolojik gerilim filmi “Cadı” sinema salonlarında yerini aldı.

Hüseyin Rahmi Gürpınar’ın aynı adlı romanından ilhamla beyaz perdeye aktarılan film, Osmanlı İmparatorluğu’nun çöküş günlerinde geçiyor ve genç bir dul olan Fikriye’nin zorla Naşit Nefi Efendi ile evlendirilmesinin ardından, yaşadığı köşk hakkındaki Cadı söylentilerinin ardındaki gizemi çözmeye çalışmasını anlatıyor.

Furkan Andıç‘ın Naşit Nefi Efendi’ye, Buse Meral‘in ise Fikriye’ye hayat verdiği “Cadı”nın oyuncu kadrosunda; Çağdaş Onur Öztürk, Süreyya Kilimci, Elif Ürse, Manolya Maya, Hüseyin Soyaslan, Cengiz Orhonlu, Dilara Duman, Yağız Ata Dinçer, Ekin Pasvanoğlu ve Türk Sineması’nın usta isimlerinden Nur Sürer gibi başarılı oyuncular da yer alıyor.

WOW STUDIOS yapımıyla gerçekleşen filmin müziklerinde ise “Adını Feriha Koydum”, “İstanbullu Gelin” gibi dizilerde de imzaları olan Ercüment Orkut, Cem Tuncer, Sabina Khujaeva’nın imzası bulunuyor.

Gerilimli ve sürükleyici hikayesiyle “Cadı” A90 Pictures dağıtımıyla sinemalarda!