You are currently viewing BKM’nin Animasyon Filmi “Küçük Don Kişot’un Maceraları” Sinemalarda!

BKM’nin Animasyon Filmi “Küçük Don Kişot’un Maceraları” Sinemalarda!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Filmin seslendirme kadrosunda Alper Kul, Aylin Kontente, Doğa Rutkay gibi isimler yer alıyor.

BKM, çocukları hayal gücüyle dolu bir maceraya çıkarıyor! Yediden yetmişe herkesin çok sevdiği kahraman Don Kişot’un torunu Alfonso Kişot’un hikayesinin anlatıldığı “Küçük Don Kişot’un Maceraları” şimdi sinema salonlarında küçük sinemaseverleri bekliyor.

“Küçük Don Kişot’un Maceraları”ndaki karakterlere, “Güldür Güldür Show”un yıldız isimleri Alper Kul, Aylin Kontente, Doğa Rutkay, Mahir İpek ve Özgün Aydın sesleriyle hayat veriyor.

Eğlenceli animasyonun hikayesi ise şöyle:

Alfonso Kişot, büyük büyük büyük dedesi Don Kişot gibi, müthiş bir hayal gücüne sahip, 11 yaşında bir çocuktur. Tıpkı dedesi Don Kişot gibi çok sevdiği La Mancha kasabasını sadece kendisinin görebildiği tehlikelerden korumaktadır.

Bir gün karanlık iş insanı Carrosso kasabaya gelir ve çeşitli bahanelerle La Mancha’yı ele geçirmeye çalışır. Alfonso artık sadece görünmeyen tehlikelere karşı değil aynı zamanda Carrasco’ya karşı da evini ve kasabasını korumak zorundadır. Alfonso, arkadaşları Pancho Panza ve Victoria’yı da yanına alarak heyecan ve sürprizlerle dolu bir maceraya atılacaktır.

“Küçük Don Kişot’un Maceraları” şimdi sinemalarda!