You are currently viewing “Hızlı ve Öfkeli 10″da Seyircileri Büyük Bir Sürpriz Bekliyor

“Hızlı ve Öfkeli 10″da Seyircileri Büyük Bir Sürpriz Bekliyor

  • Post author:
  • Post category:haberler

Serinin yıldızı Michelle Rodriguez, filmin sonuyla seyircileri şok edeceğini söyledi.

.

Yaklaşan “Hızlı ve Öfkeli 10” filmi, sinemanın en popüler ve kazançlı serilerinden biri olan “Hızlı ve Öfkeli”yi sonlandıracak finalin ilk kısmı olarak seyirciyle buluşacak. Seri iki filmlik bir finalle son bulacağı için, “Hızlı ve Öfkeli 10” doğrudan 11. filme bağlanacak, dolasıyla filmin hikayeyi oldukça heyecan verici ve seyircileri merakta bırakacak bir noktada bırakacağını söyleyebiliriz.

Filmde Dominic Toretto’nun (Vin Diesel) ve ailesinin karşısına, “Hızlı ve Öfkeli 5“te öldürülen uyuşturucu baronu Hernan Reyes’in oğlu olan ve intikam arayan Dante Reyes (Jason Momoa) dikilcek. Bu savaş sonunda Dante’nin, Dom’un oğlunu hedefleyen korkunç bir planı harekete geçirmesine kadar varacak.

Serinin yıldızlarından Michelle Rodriguez, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda Jason Momoa’nın Dante karakterinin, serinin şimdiye kadar sahip olduğu en başarılı erkek kötü karakter olduğunu söyleyerek hayranları heycanlandırmıştı.

Rodriguez aynı zamanda filmin finaliyle ilgili de merak uyandıran bir açıklama yaptı ve seyircilerin finalde çok büyük bir sürprizle karşılaşacaklarını söyledi:

Bence insanlar gerçekten çok şaşıracaklar ve Hızlı ve Öfkeli 10’un sonunda çok fazla kişinin ağızları açık kalacak. ‘Gerçekten mi? Ne?’ diyecekler. Bunun gibi! Ben sinemada böyleydim, ‘Aman Tanrım. Ne yaptık?’ dedim.

Michelle Rodriguez: Jason Momoa “Hızlı ve Öfkeli” Serisinin En Başarılı Kötü Karakteri!

Filmin yönetmeni Louis Leterrier da daha önce, “aksiyon, kapsam ve duygu açısından devasa” bir finale adım atacağımızı belirtmişti. “Hızlı ve Öfkeli 10” 19 Mayıs’ta sinemalarda!