You are currently viewing Hayallerinizdeki Kişiyi Bulmanın 6 Alışılmadık Yolu

Hayallerinizdeki Kişiyi Bulmanın 6 Alışılmadık Yolu

  • Post author:
  • Post category:Sohbet
  • Post comments:0 Yorum

Bekarsanız ve aşkı arıyorsanız, muhtemelen pek çok alışılmadık şey denemişsinizdir. “Tipinizden” uzak biriyle çıkmayı, kör randevulara çıkmayı, hızlı flört etmeyi ve kendinize yapmamaya söz verdikten sonra bile Tinder’da tekrar tekrar sola (ve sağa) kaydırmayı düşünün.

Bununla birlikte, bu teknikler, insanların birini ararken yaptıkları bazı yeni ve tuhaf şeylerle karşılaştırıldığında sönük kalıyor. Erkekler ve kadınlar eşleriyle tanışmak için kendi yollarından çıkıyorlar. İşte hayallerinizdeki kişiyle tanışmanın bazı alışılmadık yolları.

Instagram‘a götür

Bazı flört uygulamaları, temel bilgilere ve Instagram fotoğraflarınızdan birkaçına dayanarak sizi ilgi alanlarınızı ve tercihlerinizi paylaşan kişilerle eşleştirir. Filtrelenmiş sandviç aşkınızın sizi hayatınızın aşkına götürebileceğini kim düşünebilirdi? Hayatınızın resimlerini yayınlamak, doğru kişiyle tanışma şansınızı da artırabilir.

Gen Eşleştirme

Tüm ilişkilerin biraz kimyaya ihtiyacı vardır. Ancak, bazı flört uygulamaları bunu bir adım öteye götürür ve işi sizin yerinize bilimin yapmasına izin vermeyi seçer. Size postayla bir DNA testi gönderiyorlar. Bir tüpe tükürmeniz, onu işletmeye iade etmeniz ve bir laboratuvara göndermeniz gerekir.

Serotonin seviyeleri ve spesifik bağışıklık sistemi genleri incelenir. Her ikisinin de bir çiftin uzun vadeli uyumluluğunun önemli belirleyicileri olduğu düşünülüyor. Muhtemel eşleşmelere göz atabilir ve çevrimiçi flört profilinizi tamamlayabilirsiniz. Yepyeni bir anlamla çıkarken bir nevi tükürük değiş tokuşu veriyor, ha?

Özel Poster Oluşturun

Hayallerinizdeki kişinin ilgisini çekecek göz alıcı bir poster oluşturmayı düşünün. Heyecan verici bir tasarım oluşturmak için profesyonel yardıma ihtiyacınız yok. Sosyal medya sayfalarınız veya partiniz için özel bir poster oluşturabilirsiniz .

Feromon Partileri

Bar sahnesini aştın mı? Feromon Partilerini her zaman deneyebilirsiniz. Londra’da giderek yaygınlaşıyor gibi görünüyorlar. Özünde, hızlı flört ama çok kokulu.

Feromon adı verilen kimyasal elementler terlediğinizde cildinizden sızar. Bazı araştırmacılar, feromonların belirli insanlara karşı bilinçsiz çekiciliğimizi etkilediğini ve herkesin kendine özgü kokusunun genleri hakkında bilgi sağladığını iddia ediyor.

Ziyaretçilerin genellikle “koku izlerini” kaydetmek için partiye üç gece uyudukları bir tişört getirmeleri gerekir. Her çantaya tahsis edilen numara, konukların o kişiyle konuşmadan önce hangi çantayı tercih ettiklerini belirlemelerine olanak tanır. Kokmuş olabilir, ama sıkıcı olmaktan uzak.

Çıplak Buluşma

Çiftler ilk kez çıplak buluşuyor. Çıplak flört, VH1’in en yeni gerçeklik serisinden kaynaklanmaktadır , Dating Naked. Niyet daha açık sözlü ve dürüst olmaktır, ancak bunun aynı zamanda çok garip olduğunu da inkar edemezsiniz.

 Şovun orijinal yarışmacılarından biri olan Christina “Wee Wee” Porcelli, partneriyle yarışırken tanıştı!

Sosyal Medya Kitle Kaynak Kullanımı

Çekici bulduğunuz biriyle etkileşim kurma fırsatını kaçırdıysanız, sosyal medyadan her zaman sizinle tekrar iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

 New York Daily News kısa süre önce, yardım için Twitter’a başvurmadan önce tanışan ancak telefon numarası alışverişinde bulunmayan çiftler hakkında iki ayrı hikaye yayınladı. İlk olarak, Emily Domesek, “müstakbel eşi” ile American Airlines uçuşunda seyahat ederken tanıştığını tweetledi.

Adını tam olarak alamamıştı, bu yüzden Twitter’ın onun kanat adamı gibi davranacağını umuyordu (sonunda ortak bir tanıdık aracılığıyla onunla bağlantı kurdu.)

Hayalinizdeki kişiyi mi arıyorsunuz? Onlarla ne zaman ve nerede karşılaşacağınızı asla bilemezsiniz. Herkes için biri vardır; bazen en tuhaf yerlere bakman gerekir.

Gerçek aşkı bulmak için hiç bu kadar basit bir zaman olmamıştı. Tıkladığınız biriyle tanışmak için artık doğru zamanda doğru yerde olmanıza gerek yok. Çevrimiçi randevuyu ve biraz da bilimi kullanarak size uygun kişileri hızla bulabilirsiniz. Kendinizi biraz ortaya koymaya istekliyseniz, kalıcı bir aşkı keşfedebilirsiniz.

Bir yanıt yazın