You are currently viewing FOX “9-1-1″i İptal Etti

FOX “9-1-1″i İptal Etti

  • Post author:
  • Post category:haberler

Dizinin 7. sezonu ABC bünyesinde yayınlanacak.

FOX

Fox, yayıncılığın değişen ticari gerçeklerinin bir sonucu olarak, 20th Television’ın yapımcılığını üstlendiği yüksek reytingli medikal drama dizisi 9-1-1‘i iptal etti. Dizinin 15 Mayıs’ta yayınlanacak olan 6. Sezon finali, Fox’ta yayınlanan son bölüm olacak.

Ancak bu karar, Akademi ve Golden Globe ödüllü Angela Bassett‘in başrolünde olduğu, Ryan Murphy, Brad Falchuk ve Tim Minear’ın imzasını taşıyan 9-1-1 için, bir son anlamına gelmiyor. Dizinin 7. sezonunun ABC bünyesinde yayınlanması bekleniyor.

Polis, sağlık görevlileri, itfaiyeciler gibi acil durumlarda ilk müdahele eden, başkalarını kurtarmak için kendi hayatlarını tehlikeye atan insanların hayatlarına değinen 9-1-1 için FOX yetkilileri; “9-1-1’in yayıncı ağı olmak bir onurdu. Ryan Murphy, Brad Falchuk ve Tim Minear ile birlikte Angela Bassett, Peter Krause, Jennifer Love Hewitt, Oliver Stark, Aisha Hinds, Kenneth Choi, Ryan Guzman ve ekibin geri kalanı ile 20th Television’a böylesine etkili bir diziyi sundukları için teşekkür ederiz. 9-1-1’in son Fox sezonu sona erdikten sonra onlara iyi dileklerimizi sunuyoruz.” açıklamasını yaptı.