You are currently viewing Kevin Costner “Yellowstone”u Bırakıyor mu?

Kevin Costner “Yellowstone”u Bırakıyor mu?

  • Post author:
  • Post category:haberler

Kevin Costner için sıkıntılı günler..

Paramount Pictures

Yellowstone cephesi, Kevin Costner‘ın 5. sezonun ardından diziye geri dönmeyeceği haberiyle sarsıldı. ET’nin haberine göre, Costner’ın 18 yılı aşkın süredir evli olduğu Christine Costner’ın boşanma davası açtığı haberinin ortaya çıkmasının hemen ardından yayılan ayrılık dedikodusu, iddiaları kuvvetlendiriyor.

Paramount’a yakın kaynaklar, oyuncu kadrosunun ve ekibin 5. sezonun kalan bölümlerinin çekimlerini bitirmek için dizinin çekildiği Montana’ya ne zaman döneceği konusunda da henüz bir gelişme olmadığını söylüyor. Costner’ın film çekim programıyla ilgili anlaşmazlıklar yaşadığı bilinen dizinin yaratıcısı Taylor Sheridan, son olarak katıldığı PaleyFest’te oyuncu ile ilgili bir yorum yapmaktan kaçındı.

Costner’ın temsilcisi pazartesi günü ET’ye verdiği demeçte; “Kevin Costner’ın boşanma davasına katılmak zorunda kalmasına neden olan, kontrolünün dışındaki koşulların ortaya çıkması büyük bir üzüntüdür. Bu zor zamanda ilerlerken kendisinin, Christine’in ve çocuklarının mahremiyetine saygı gösterilmesini istiyoruz.” dedi.

Reyting rekorları kıran Yellowstone’da, Montanalı çiftçi aile Duttonların hikayesini ele alınıyor. Kevin Costner’ın Amerika’nın en büyük arazilerinden birinin sahibi olan John Dutton karakterini canlandırdığı dizide, her kesimden çeşitli saldırılara maruz kalan Dutton çiftliği üzerinden dönemin Amerikasında yaşanan güç savaşları anlatılıyor. Öte yandan Matthew McConaughey‘in başrol oynayacağı bir Yellowstone spinoff’u üzerinden çalışıldığı da bilinenler arasında.