You are currently viewing “Family Switch” Fragman: Çılgın Aile Komedisinde Jennifer Garner & Ed Helms Başrolde

“Family Switch” Fragman: Çılgın Aile Komedisinde Jennifer Garner & Ed Helms Başrolde

  • Post author:
  • Post category:haberler

Netflix’in yeni beden değiştirme komedisi “Şimdi İşler Karıştı”dan altyazılı fragman yayınlandı.

Netflix, yeni komedi filmi “Şimdi İşler Karıştı” (Family Switch) ile beden değiştirme kaosunu geri getiriyor.

Filmin başrollerini üstlenen Jennifer Garner ve Ed Helms, Jess ve Bill Walker rollerinde yer alıyor; çocukları daha fazla bağımsızlık kazanıp birbirinden uzaklaşırken, ailelerini bir arada tutmak için tüm çabayı gösteren bir anne ve baba.

Ne var ki hayatlarının en kritik gününde, bir astrolog ile karşılaşan aile üyeleri bedenlerini birbirleriyle değiştirerek her şeyi birbirlerinin bakış açısından görmek zorunda kalır. Çocukları CC (Emma Myers) ve Wyatt (Brady Noon), ebeveynlerinin bedenlerini bir terfi ve rekor anlaşmasına doğru yönlendirirken, bir futbol denemesini ve üniversite teklifini garanti altına almak Jess ve Bill’e kalmıştır.

Fragman, Walker ailesinin birbirinden ne kadar kopuk olduğunu hızlıca gösteriyor. Jess ve Bill birbirlerini dinlemeyi başaramazken, CC ve Wyatt ebeveynlerin anlamadığı bir şekilde kendilerini çalışmalarına adarlar.

Tatil yaklaşırken, birlikte bir hatıra oluşturmak için aile gezisine çıkarlar, bu gezi, bir beden değiştirme komedisinde asla söylenmemesi gerek kelimeleri söyledikleri büyük bir kavgaya dönüşür: “Keşke benim olabilseydin.” Fotoğraflarını çeken astrologu canlandıran Rita Moreno bu sözleri gerçeğe dönüştürdüğünde işler gerçekten karışır… Aile durumlarının ciddiyetinin ve komikliğinnin farkına varırken, Garner’ın diğer bir beden değiştirme filmi “13 Going on 30“ye gönderme yapmaktan da geri kalmıyor.

“Şimdi İşler Karıştı” 30 Kasım’da Netflix’te!