You are currently viewing “Katala – Oyun Gecesi” 1 Mart’ta Sinemalarda!

“Katala – Oyun Gecesi” 1 Mart’ta Sinemalarda!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Efes’in ponpon kızlarından korku filmi geliyor…

.

Efes’in ponpon kızları Serap Çetintürk, Tuğba İldizKatala – Oyun Gecesi” adlı korku filmi ile beyaz perdeye gelmeye hazırlanıyorlar. Dans ve korkuyu bir araya getiren film 1 Mart’ta sinemalarda olacak.

“Katala – Oyun Gecesi”nin senaristliğini ve yönetmenliğini Şiar Zaim üstlenirken, yapımcılığını Asuman Zaim yapıyor. Filmde Serap Çetintürk ve Tuğba İldiz’e Selbinyaz Hatamova eşlik ediyor. Senaryo okuması ve film çekimlerinin görüşülmesi devam ederken, filmde kızların koçluğunu yakından tanıdıkları ve kendilerine koordinatörlük yapan Müjgan Nadanoğlu yapacak.

Film, bir cheerleader takımının eğlence için yaptıkları ruh çağırma oyunuyla birlikte başlarına açtıkları belaları konu alıyor. Üniversitenin popüler cheerleader takımı önemli bir yarışmaya hazırlanırken, takımın gözde 4 kızı hafta sonunu geçirmek üzere gözlerden uzak göl evine tatile giderler.

Eğlence için ruh çağırma seansı düzenleyen kızların, yüz yıllar önce yaşayan ve dehşet saçan bir seri katilin ruhunu çağırmasıyla kendilerini bu evde, bir oyun içinde mahsur kalmış bulurlar. Katala adındaki katil onları teker teker avlayacaktır.

Ceren ve arkadaşları yaptıkları hatanın ölümcül bedeliyle yüzleşip hayatlarını kurtarmak için kaçtıklarında belanın daha yeni başladığının farkında değildirler…

“Katala – Oyun Gecesi” 1 Mart’ta sinemalarda!