You are currently viewing Ethan Hawke ve Pedro Pascal’lı Almodóvar Filmi “Strange Way of Life”tan İlk Fragman!

Ethan Hawke ve Pedro Pascal’lı Almodóvar Filmi “Strange Way of Life”tan İlk Fragman!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Pedro Almodóvar’ın kuir Western kısa filminden ilk fragman yayınlandı.

Pedro Almodovar‘ın kısa Western filmi “Strange Way of Life“ın ilk fragmanı yayınlandı. Başrollerini Ethan Hawke ve Pedro Pascal‘ın üstlendiği film dünya prömiyerini Cannes Film Festivali’nde yapacak.

Almodovar’ın ikinci İngilizce filmi olan “Strange Way of Life” konusu ve türü açısından şimdiden Ang Lee‘nin çok ses getiren “Brokeback Mountain” filmi ile kıyaslanıyor.

Film, 25 yıl önce birlikte çalışan Silva ve Jake’in yıllar sonra bir araya gelişlerini konu ediyor. Hikeye, Silva’nın (Pedro Pascal), yıllar önce birlikte kiralık katil olarak çalıştığı Şerif Jake’i (Ethan Hawke) ziyaret etmesiyle başlıyor.

Silva, gençlik arkadaşıyla yeniden bir araya gelme bahanesiyle onu ziyaret ettiğini söyler ve ikili yeniden bir araya gelişlerini kutlar, ancak ertesi sabah Şerif Jake ona, gezisinin nedeninin eski dostluklarını anımsamak olmadığını söyler…

Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Pedro Casablanc, Manu Ríos, George Steane, José Condessa, Jason Fernández, Sara Sálamo, Ohiana Cueto ve Daniela Medina gibi isimler yer laıyor. Müzikler ise Alberto Iglesias‘ın imzasını taşıyor.