You are currently viewing DC Evreni’ni Sıfırlamaya Gelen “The Flash” Filminden Yeni Fragman!

DC Evreni’ni Sıfırlamaya Gelen “The Flash” Filminden Yeni Fragman!

  • Post author:
  • Post category:haberler

CinemaCon’da gösterilen film olumlu yorumlar aldı.

Warner Bros. Pictures, CinemaCon’daki sunumunda merakla beklenen “The Flash” filminden yeni bir fragman yayınladı ve sonrasında filmin özel gösterimi gerçekleştirildi.

Son zamanların tartışmalı Hollywood isimlerinden biri olan Ezra Miller‘ın Barry Allen rolüne geri döndüğü film, çoklu evrenleri içeren anlatısıyla DC Evreni’ni sıfırlayacak ve James Gunn’ın tasarladığı yeni hikaye evrenine geçiş için bir adım olacak.

Yeni fragman, yaklaşan filmin hayranların favorisi “Flashpoint” hikayesini nasıl uyarlayacağının altını çiziyor. Barry, güçleri sayesinde geçmişi değiştirebileceğini fark eder. Bununla birlikte, gücü dengesiz bir enerji kaynağıdır ve Barry zamanla oynayarak kendini meta-insanların olmadığı alternatif bir gerçeklikte bulur. Yani, General Zod (Michael Shannon) ve Krypton’lu arkadaşları Dünya’yı fethetmeye karar verdiklerinde, onları durduracak bir Superman artık yoktur.

Bu alternatif zaman çizgisinde, Barry’nin çoklu evreni düzeltmesine yardımcı olabilecek yeni bir kahraman ekibi kurması gerekmektedir. Yeni müttefiklerinden biri, emeklilikten çıkacak olan Michael Keaton‘ın Batman’inden başkası değil!

Ayrıca Barry’nin alternatif bir versiyonu da filme dahil oluyor, ancak onun dost mu yoksa düşman mı olduğunu anlamak için henüz çok erken. Film son olarak, DCU’ya girişi Superman’in en karanlık çizgi roman hikayelerinden bazılarından ilham almış gibi görünen Supergirl’ü (Sasha Calle) tanıtıyor.

“The Flash”, zaman çizelgesini bozarak DC’nin geleceği ile ilgilenirken, aynı zamanda mevcut DC kahramanlarının sahnelerini de içerecek. Ben Affleck, rolü resmen bırakmasına rağmen Kara Şövalye olarak karşımıza çıkacak ve son zamanlarda öğrendiğimiz gibi, Gal Gadot da Wonder Woman rolünü yineleyecek.

CinemaCon’da ilk kez görücüye çıkan film hakkındaki ilk yorumlar ise oldukça olumlu, bu da heyecanımızı ve beklentimizi yükseltiyor.

“The Flash” 16 Haziran’da sinemalarda!