You are currently viewing “Deadpool & Wolverine” 2024 Yazının En Çok Beklenen Filmi Oldu

“Deadpool & Wolverine” 2024 Yazının En Çok Beklenen Filmi Oldu

  • Post author:
  • Post category:haberler
Marvel Studios

Yıllık Sinema Eğilimleri ve Analizleri araştırmasını yapan Fandango’nun verilerine göre, Marvel Studios’un “Deadpool & Wolverine” filmi, önümüzdeki yazın en çok beklenen filmi oldu.

Fandango tarafından 3.000’i bilet alıcısı ve 3.000’i genel bilet satın alan olmak üzere 6.000’den fazla sinema izleyicisi arasında Mayıs başı ile Ağustos sonu arasında vizyona girecek filmlerle ilgili yapılan ankette; ikinci sırada “Bad Boys: Ride or Die“, üçüncü sırada “Despicable Me 4“, dördüncü sırada “A Quiet Place: Day One“, beşinci sırada “Ters Yüz 2” yer aldı.

Liste sırasıyla “Kingdom of the Planet of the Apes“, “The Watchers“, “The Fall Guy“, “The Garfield Movie” ve “Borderlands” filmleriyle devam ediyor.

Ryan Reynolds‘ın Deadpool karakteriyle Hugh Jackman‘ın Wolverine karakterini ilk kez bir araya getiren, aynı zamanda karakterleri resmi olarak Marvel Sinematik Evreni’nin bir parçası yapmaya hazırlanan üçüncü Deadpool filminin yazın en çok beklenen film olması sürpriz değil.

Marvel Studios’un son başarısızlıklarından sonra, bu yıl vizyona sokacağı tek film olan Shawn Levy imzalı “Deadpool & Wolverine” yalnızca bu karakterlerin bir araya gelecek olmasıyla bile hayranları sevindirecekken, Fox-Marvel evreninden birçok sürpriz karakterin de filmde yer alması bekleniyor ve hayranlar filmin sürprizlerini görmek için son derece heyecanlı.

Ayrıca, filmi Marvel Sinematik Evreni’ne yani bir çoklu evren konsepti getireceğine dair birtakım yeni iddialar da beklentileri arttırıyor.

“Deadpool & Wolverine” MCU’yu Tamamen Değiştirecek Bir Çoklu Evren Konsepti Getirecek

“Deadpool & Wolverine” 26 Temmuz’da sinemalarda!