You are currently viewing “Bambi: The Reckoning”den İlk Fragman: Bambi Dehşet Saçıyor!

“Bambi: The Reckoning”den İlk Fragman: Bambi Dehşet Saçıyor!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Umbrella Entertainment, Felix Salten’in 1942 yapımı Disney animasyon klasiği “Bambi“nin temelini oluşturan “Bambi, Ormanda Bir Yaşam” kitabının korku dolu yeniden anlatımı “Bambi: The Reckoning“in ilk fragmanını yayınladı.

Film, kendilerini bir araba kazasında bulan ve kısa süre sonra yoluna çıkan herkesi yok edecek olan acımasız ölüm makinesi geyik Bambi tarafından avlanan Xana (Roxanne McKee) ve oğlu Benji’yi (Tom Mulheron) konu alıyor.

“Bambi: The Reckoning”, halihazırda izleyicilerle buluşan iki “Winnie the Pool: Blood and Honey” filminin ardından, “Twisted Childhood Universe” olarak adlandırılan yeni korku filmi evreninin üçüncü filmi olacak.

Sevilen çocukluk kahramanlarını korku filmlerine dahil eden evrene “Peter Pan’s Neverland Nightmare”, “Pinocchio: Unstrung” filmleri de eklenecek ve sonunda tüm bu kahramanlar, Avengers benzeri bir şekilde “Poohniverse: Monsters Assemble” filminde bir araya gelecek. Ayrıca geçtiğimiz hafta, “Winnie-the-Pooh: Kan ve Bal 3” filminin de çalışmalarının başladığı açıklandı.

Bambi: The Reckoning“in senaryosu Rhys Warrington tarafından kaleme alındı ve Dan Allen tarafından yönetildi. Yapımcılığını da Rhys Frake-Waterfield ve Scott Jeffrey üstleniyor. Film ABD’de 4 Tammuz’da vizyona girecek ancak ülkemizdeki vizyon tarihi henüz belli değil.