You are currently viewing “Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık”tan Özel IMAX Fragmanı!

“Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık”tan Özel IMAX Fragmanı!

  • Post author:
  • Post category:haberler

IMAX, YouTube hesabı aracılığıyla “Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık” (Kingdom of the Planet of the Apes) filminden üç dakikalık yeni bir özel bakış yayınladı.

Klip, ağırlıklı olarak fragmanlarda yer alan, maymunların “The Witcher“dan Freya Allan tarafından canlandırılan genç bir kadını uzun otların arasında takip ettiği ve kadının nazik baş karakter Noa’ya (Owen Teague) doğru koştuğu bir sahneye odaklanıyor.

Sezar’ın saltanatının ardından gelecek nesilleri kapsayan yeni filmin yönetmen koltuğunda Wes Ball yer alıyor. Bu dönemde maymunlar birbirleriyle uyum içinde yaşayan baskın türlerdir ve insanlar gölgelerde yaşamaya indirgenmiştir.

Yeni zalim bir maymun lideri imparatorluğunu kurarken, genç bir maymun, geçmiş hakkında bildiği her şeyi sorgulamasına ve hem maymunlar hem de insanlar için geleceği tanımlayacak seçimler yapmasına neden olacak yürek parçalayıcı bir yolculuğa çıkar.

Kadroda Noa rolünde Owen Teague, Mae rolünde Freya Allan, Proximus Caesar rolünde Kevin Durand, Raka rolünde Peter Macon, Anaya rolünde Travis Jeffery, Soona rolünde Lydia Peckham ve Koro rolünde Neil Sandilands yer alıyor.

10 Mayıs’ta sinemalarında ve IMAX’ta vizyona girecek filmde William H. Macy, Eka Darville, Ras-Samuel Weld A’abzgi, Sara Wiseman ve Dichen Lachman da rol alıyor.