You are currently viewing “Cuckoo” Fragman: Hunter Schafer Tatil Köyünde Cehennemden Kurtulmak İçin Savaşıyor

“Cuckoo” Fragman: Hunter Schafer Tatil Köyünde Cehennemden Kurtulmak İçin Savaşıyor

  • Post author:
  • Post category:haberler

“Euphoria” yıldızı Hunter Schafer’ın başrolde olduğu korku filminden yeni bir fragman yayınlandı.

Tatil beldeleri genellikle dinlenme ve rahatlama yerleridir ancak Hunter Schafer heyecanla beklenen yeni korku filmi “Cuckoo“da böyle bir huzur bulamayacak.

Filmden yayınlanan yeni bir fragmanda, “Euphoria” yıldızının canlandırdığı 17 yaşındaki Gretchen, babasının yeni ailesiyle birlikte yaşamak için, garip sakinlerin olduğu pastoral Alman Alpleri’ndeki bir tatil beldesinde yaşamak üzere yola çıkıyor.

Fakat bu tatil beldesinin garip insanları, kısa süre içinde dertlerinin en küçüğü haline gelecek… Gretchen, Amerika’daki evini terk ederek yerleştiği bu yerde dilsiz üvey kız kardeşi Alma’ya açıklanamaz bir ilgi duyan babasının patronu Bay König tarafından karşılanır. Cennet gibi görünen bu yerde bir şeyler yolunda gitmiyor gibidir.

İnsanlar, onunla hiç tanışmamış olmalarına rağmen onu zaten tanıyor gibi görünür ve ormandan gelen korkunç bir çığlık, ağaçların ötesinde neler olup bittiğine dair şüphe uyandırır. Korkular geç saatlere kadar çalıştığında ortaya çıkar; bisikletiyle eve giderken korkunç bir kadın tarafından kovalanır. Ailesinin “oraya ait olduğu” tatil beldesinin duvarları arasında çok daha kötü bir operasyon sürmektedir…

Dan Stevens, Jessica Henwick, Marton Csoskas ve Jan Bluthardt gibi isimlerin de rol aldığı filmin yönetmen kadrosunda Alman film yapımcısı Tilman Singer (Luz) tarafından yazılıp yönetildi. Markus Halberschmidt, Josh Rosenbaum, Maria Tsigka, Ken Kao, Thor Bradwell ve Ben Rimmer yapımcılığını üstleniyor.