You are currently viewing “Damaged”: Vincent Cassel ve Samuel L. Jackson’lı Aksiyon Filmine İlk Bakış

“Damaged”: Vincent Cassel ve Samuel L. Jackson’lı Aksiyon Filmine İlk Bakış

  • Post author:
  • Post category:haberler

Filmin İskoçya’daki çekimleri tamamlandı.

.

Samuel L. Jackson ve Vincent Cassel “Damaged” adlı aksiyon – gerilim filmi için bir araya geldi. “The Expanse“, “Killing Eve” gibi dizilere imza atan Terry McDonough tarafından yönetilen filmin İskoçya’da başlayan çekimleri kısa süre içinde tamamlandı ve ilk kare yayınlandı.


Red Sea Media

Jackson ve Cassel dışında oyuncu kadrosunda Gianni Capaldi (A Day to Die), Kate Dickie (Game of Thrones) ve John Hannah (The Mummy) gibi isimlerin de yer aldığı filmin yapımında, Red Sea Media ve Bondit Media Capital ile İskoç yayıncı Stream Digital iş birliği yapıyor.

“Damaged”, beş yıl önce araştırdığı bir vakadaki seri katilin suçları ve ardında bıraktığı olay yerleriyle örtüşen yeni suçların ortaya çıktığı İskoçya’ya giden Chicago’lu bir dedektifin hikayesini anlatıyor. Dedektifin kız arkadaşının da aynı seri katil tarafından katlediği biliniyor ve bu durumun dedektifin işi ile özel hayatının sınırlarını bulanıklaştırmasına yol açarak, hikayede bir çatışma yaratacağı tahmin ediliyor.

Filmin yapımcılığını üstlenen Paul Aniello ve Roman Kopelevich, projeye “sevgi” beslediklerini ifade ederek, “Birkaç yıldır bu projeyle ilgileniyoruz ve böylesine harika bir oyuncu kadrosu ve ekibi çekmiş olmaktan gurur duyuyoruz. Dağıtım dünyasındaki ortaklarımıza getirmek için sabırsızlanıyoruz” dediler.