You are currently viewing Çevrimiçi  Sohbet Arkadaşlık Kullanıcı Adları

Çevrimiçi Sohbet Arkadaşlık Kullanıcı Adları

Kullanıcı adınız ilk “Merhaba!” çevrimiçi flört dünyasında harika bir ilk izlenim bırakmak için tek şansınız var ama her giriş zarif değil. Mükemmel kullanıcı adını seçerken dikkate alınması gereken çok sayıda şey vardır.

New York Daily News , daha kısa adların kadınların  %79’u için daha başarılı olduğunu, daha kısa adlara sahip erkeklerin ise %69’unun çevrimiçi ortamda daha başarılı olduğunu gösteren bir araştırma buldu. Bu arada The Daily Mail , “çekici olmayan” adların %102’ye kadar daha az mesaj okuma ve profil görüntüleme elde edebileceğini bildirdi.

Bunu göz önünde bulundurarak, çevrimiçi olarak karşılaştığımız en kötü kullanıcı adlarından bazılarını burada bulabilirsiniz. Bir tavsiye: Kendinizinkini bu listede görürseniz değiştirin. Şimdi. Utangaç bir kullanıcı adıyla kimseyi cezbetmiyorsun

Ajdar

eyv. Ah. Ah. Bunun Christian Grey’in başarısından yararlanmaya çalıştığını düşünüyoruz, ancak bu kesinlikle hayırın elli tonu.

El uzatmak

Taşınmak için yardıma mı ihtiyacınız var yoksa bir randevu mu arıyorsunuz? Bu durumda borç veren veya borç alan siz misiniz? Her iki durumda da bu anlaşma kulağa biraz tek taraflı geliyor… ve ürkütücü.

Sevme Beni

Bu “çılgınlıklar” konusunda sana yardım edecek birini arıyorsan sorun yok, ama bu senin açılışın olmamalı. Bir yanıt almak söz konusu olduğunda yazım ve dilbilgisi de büyük bir fark yaratır, bu yüzden bunu aklınızda bulundurun.

seni öldürmeyeceğim

Şimdi bilgisayar ekranının diğer tarafındaki kişinin düşünebileceği tek şey, onu nasıl kesinlikle öldüreceğinizdir. Bir sohbet başlatmanın en iyi yolu değil.

muhtaç kız

Geniş bir ağ oluşturmak ve açık fikirli olmak bir şeydir. Herhangi bir standarda sahip olmamak ve bunu dünyaya duyurmak bambaşka bir şey.

Ateşli hatun 

Evet, bu kişi kulağa çok cana yakın ve zeki geliyor. Güncel olaylar hakkında heyecan verici bir tartışma yapalım, olur mu?

Bize Bize

Her yemek yemeye gittiğinizde maaşınızı ilan etmenin çevrimiçi eşdeğeri. Açıkça belirtmeniz gerekiyorsa, muhtemelen doğru değildir.

kanepe patatesi85

Netflix ve chill herkese hitap eder, ancak sürekli tembel olduğunuzu ve saçınızdan yanlış yerleştirilmiş yonga kırıntılarını toplayacak birini aradığınızı söylemek istemezsiniz.

Salsa

Yukarıyı görmek.

“BEN_NEED_A_GIRL”

Çaresizlik kimseye yakışmaz. Başkasının bilmesini bekliyorsan, kendi değerini bilmen gerekir.

1büyükbaba69

Elbette, harika bir baba olabilir. Elbette, 1969’da doğmuş olabilir. Elbette, imalı 69’dan hoşlanabilir. Ancak, hiçbir dünyada “69” asla “baba” kelimesini takip etmemelidir. Hayır hayır Hayır Hayır Hayır.

Sima Sohbet hakkında

Sima Sohbet.Net, cinsiyetsiz evlilikler yaşayan insanlar için orijinal çevrimiçi adres ve aldatma , evlilik dışı ilişkiler ve açık evliliklerde dünya lideridir . 2002’den beri dünya çapında 200 den fazla üye hesabıyla Sima Sohbet, önde gelen evli flört sitesidir .

Bir yanıt yazın